5 akcesoriów fotograficznych dla iPada Air 2

image

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy profesjonalnym fotografem, możesz skorzystać z gadżetów, które zostały specjalnie zaprojektowane, aby zwiększyć możliwości robienia zdjęć przez iPada Air 2.

#1: Olloclip

Olloclip to obiektyw fotograficzny, który został specjalnie zaprojektowany, aby zwiększyć możliwości robienia zdjęć i filmów. Wystarczy przypiąć gadżet do iPada i korzystać z preferowanych aplikacji w trybie wideo lub foto.

Przenośny klips 4 w 1 oferuje: obiektyw fisheye, szerokokątny, obiektyw makro 10x oraz obiektyw makro 15x.

    Obiektyw fisheye umożliwia uchwycenie 180-stopniowego pola widzenia i jest idealny do fotografowania panoramicznych krajobrazów. Obiektyw szerokokątny zapewnia około dwukrotnie większe pole widzenia niż sam aparat iPada. Obiektywy 10x i 15x umożliwiają ustawienie ostrości iPada w odległości milimetra od obiektu i robienie ostrych zdjęć z bliska.

#2: Joby GripTight Mount PRO

Ten gadżet umożliwia bezpieczne zamocowanie iPada na dowolnym statywie, dzięki czemu masz większą swobodę podczas robienia zdjęć lub nagrywania filmów.

    Uchwyt pro pozwala na ustawienie iPada w pozycji poziomej lub pionowej, umożliwiając regulację nachylenia w celu zmniejszenia odblasków. Możesz używać tego gadżetu z lub bez etui na iPadzie, ponieważ klipsy ze stali nierdzewnej, gumowe uchwyty i mechanizm blokujący zapewnią, że iPad jest bezpieczny.

#3: Iblazr 2 Bezprzewodowa lampa błyskowa LED

Iblazr zapewnia dodatkowe źródło światła, dzięki któremu możesz robić lepszej jakości zdjęcia swoim iPadem w różnych warunkach oświetleniowych.

Wystarczy przypiąć gadżet do iPada i zainstalować aplikację Shotlight - a następnie normalnie korzystać z natywnego aparatu iPada.

W trakcie pracy gadżet będzie emitował silną wiązkę światła o natężeniu 300 luksów. Możesz także zmienić temperaturę barwową światła, aby Twoje zdjęcia wyglądały naturalnie.

#4: Pilot do aparatu HISY Bluetooth

Aparat HISY Bluetooth jest idealny do robienia zdjęć grupowych bez pomijania kogokolwiek.

Ten gadżet umożliwia zdalne robienie zdjęć z iPada - po podłączeniu wystarczy ustawić iPada za pomocą podstawki, odsunąć się i pstryknąć.

Pilot HISY:

    Umożliwia robienie zdjęć z odległości do 90 stóp od iPada. Może być używany zarówno do robienia zdjęć, jak i nagrywania wideo. Wykorzystuje technologię Bluetooth i nie wymaga pobierania żadnych aplikacji. Jest dostępny w wielu różnych kolorach.

#5: Dron DJI Mavic Pro

Ten dron pozwala uchwycić wideo 4k, aby uchwycić każdą chwilę. Możesz kontrolować osobisty samolot za pomocą pilota, który znajduje się w pudełku lub za pomocą iPada.

    Mavic Pro jest łatwy w pilotażu - automatycznie ląduje w pobliżu miejsca startu i jest wystarczająco inteligentny, aby widzieć i omijać obiekty podczas lotu. Dron jest potężny - w trybie sportowym może pędzić po niebie z prędkością 40 mil na godzinę.

5 wymienionych powyżej przenośnych gadżetów pozwala rozszerzyć możliwości aparatu iPada, umożliwiając robienie zdjęć o wyższej jakości.