Czy to będzie koniec iPhone Jailbreaking?

image

Apple poszedł wszystkie asy wydając najnowszy iOS 11 oprogramowanie, które jest jeszcze trudniejsze do jailbreak. I nawet jeśli zrozumienie i uzyskanie jailbreak urządzenia Apple było zagrożeniem w przeszłości, Apple opracował nowy sposób rozwiązania problemu. W związku z tym, nie powinieneś dostać swoje nadzieje, przez coraz ważone w dół przez facetów, którzy pierwotnie wykonane jailbreaking ogromny szał. Ponadto, pomimo realizmu, że polityka praw autorskich U.S.A. pozwala na iPhone jailbreaking, tradycja wydaje się być na jego ostatniej podróży.

Jeśli masz jailbroken iPhone pomyślnie w przeszłości, to na pewno musiał natknąć się na termin Cydia. Cydia, zastępuje oryginalny App Store na telefonie, co pozwala na pobieranie aplikacji, narzędzi z szerokiej gamy źródeł bezproblemowo. Od pochodzenia Cydii, aplikacje pobrane z sklepu; wszystkie pochodziły z trzech głównych repozytoriów. Rzecz w tym, że dwa z renomowanych repozytoriów już dawno zostały zamknięte na dobre. Dlatego też, pozostawiając tylko jedno repozytorium, z którego musisz spróbować szczęścia znajdując wszystkie aplikacje, których szukasz.

W ostatniej informacji prasowej przez ModMyi's Editor-in-chief Dennis Bednarz, powiedział: "Chociaż obiecaliśmy, że będziemy utrzymywać repozytorium przy życiu, koszty prowadzenia repozytorium rośnie od." Dalej dodał: "Nie wszystkie obietnice mogą być dotrzymane, a ja nie będę próbował zamazywać waszej wizji i próbować się usprawiedliwiać." Wygłosił dość długie przemówienie, w którym wyznał, że strasznie zawiódł swoich klientów i jest mu z tego powodu przykro. Namawiał jednak swoich klientów, by mimo wyniku nie stracili do niego zaufania. Choć redaktor naczelny obiecał rozwiązanie dla całej sytuacji, która spotkała nas wszystkich, wszyscy wiemy, że nie ma jednego wyłaniającego się wkrótce. Przynajmniej nie z ModMyi.

Nagły upadek repozytoriów ModMyi stało się dzień po ZodTTD / MacCiti ogłosił swoje plany, aby umieścić do wstrzymania ich operacji, jak również. Podwójny cios dla iPhone jail-breakers. I chociaż jailbreaking nie został całkowicie usunięty z obrazu, nie było spadek do jailbreak iPhone'ów ostatnio. Spowodowało to najnowsze wersje systemu iOS, który dał różnych twórców jailbreaks mniej impulsu przez dzień w cracking nowych wersji iOS.

Według Freeman w wywiadzie z Motherboard, nie ma nic, co można zyskać z jailbreaking iPhone. Tylko kilka drobnych modyfikacji, w przeciwieństwie do zabójcy, funkcje jeden używany do odblokowania w przeszłości.

Nagły upadek jailbreaking spowodowany następujących powodów:

    Zwiększona inteligencja bezpieczeństwa Apple w ich najnowszych wersjach iOS. Większość z elity jail-breakers już dawno przeniósł się do wysoko płatnych miejsc pracy bezpieczeństwa. Jeśli kiedykolwiek haker znalazł lukę, to on / ona może zbierać do 1 miliona dolarów ze sprzedaży. Jeśli masz zamiar jailbreak iPhone, a następnie ryzyko bycia podatnym na zagrożenia bezpieczeństwa.

Więcej powodów, dlaczego jailbreaks od zmniejszyła się jest to, że deweloperzy Apple przeprowadził badania i zidentyfikowane główne powody, dlaczego użytkownicy iPhone prowadzone jailbreaks. Następnie opracowali środki zniechęcające do tej praktyki poprzez odblokowanie funkcji, które były zablokowane w przeszłości. Zmniejszenie powodów dla użytkowników iPhone'a rozważających opcję jailbreaks tego. Według Freemana, ten ruch jest teraz zniechęca jail-breakers do kłopotów celowania praktyki i zarabiania na życie z niego.