Doskonały, ale wadliwy: iPhone 8 i iPhone 8 Plus Problemy

image

iPhone 8 i iPhone 8 Plus urządzenia już przybył na drzwi ludzi na całym świecie, a tym samym dając im doświadczenie z pierwszej ręki. Teraz możemy być w stanie dać opinie, a nie polegać na licznych plotek, które zalały rynek przed wydaniem. Flagship Apple może być gorące właściwości na rynku już teraz, ale iPhone 8 i 8 plus wyciągnął obawy dotyczące niektórych funkcji. Użytkownicy zgłosili problemy z różnych kwestii, w tym problemy z dźwiękiem, problemy z Bluetooth między innymi.

Statyczny hałas pochodzący z słuchawki

Jednym z zarzutów, które zostały podniesione jest nad słuchawką telefonu. Podczas nawiązywania połączenia na niektórych urządzeniach, słuchawka sprawia, że zakłócający "trzaski" lub "statyczny" dźwięk, który zakłóca audio. Jak zgłoszono na różnych forach iPhone'a, problemy te wydają się dotyczyć zarówno FaceTime, jak i zwykłych połączeń.

Na szczęście Apple zwróciło uwagę na ten problem. Oni nawet wydał oświadczenie podkreślając, że problem pojawia się tylko w "niewielkiej liczbie" przypadków i że firma pracuje nad aktualizacją oprogramowania, aby rozwiązać problem. "Jesteśmy świadomi problemu, który dotyka klientów w niewielkiej liczbie przypadków", powiedział rzecznik Apple. "Nasz zespół pracuje nad poprawką, która będzie zawarta w nadchodzącym wydaniu oprogramowania".

Drenaż baterii

Ogólnie rzecz biorąc, iPhone 8 ma doskonałą ogólną wydajność baterii życia. Jednak niektórzy użytkownicy napotkali problemy z ich baterii, gdzie wydają się być drenaż trochę zbyt szybko. Wzięli nawet na forach iPhone'a, aby powiedzieć, że ich baterie iPhone 7 były znacznie lepsze. Jesteśmy jeszcze wiedzieć, czy poprawka oprogramowania rozwiąże to.

The Fix

Apple uruchomił aktualizację dla iOS 11. Jest to iOS 11.0.1, i jest podany ogólny opis, "zawiera poprawki błędów i ulepszeń dla iPhone'a lub iPada". Ta aktualizacja ma rozwiązać problemy, z którymi borykają się użytkownicy iPhone'a 8 i iPhone'a 8 Plus, zwłaszcza statyczny szum dźwięku.

Tak jak można uaktualnić do iOS 11 z każdego z kompatybilnych urządzeń, tak samo można uaktualnić do iOS 11.0.1. Jednak, podobnie jak iOS 11, iOS 11.0.1 wydaje się mieć kilka błędów, jak również. Użytkownicy wzięli do mediów społecznościowych i różnych innych forów społeczności wsparcia, aby narzekać na problemy, takie jak słaba żywotność baterii i awarii aplikacji.

Jeśli nie zauważyłeś żadnych błędów z iPhone 8 / 8 plus słuchawki, to nie byłoby wskazane, aby uaktualnić do iOS 11 lub 11.0.1. Ta aktualizacja powinna być używana tylko przez użytkowników, którzy napotykają poważne problemy, takie jak degradacja baterii między innymi.

Jednak Apple nadal pracuje, aby naprawić te problemy, a bardziej stabilna wersja iOS 11 powinien przyjść z wydaniem iOS 11.1 w przyszłości. Do czasu wydania tej aktualizacji, spodziewamy się, że Apple będzie miał wystarczająco dużo czasu, aby pracować nad stabilnością i niezawodnością iOS 11. Więcej na: http://jaklubisz.pl