IPhone SE 2020 Krótka recenzja

image

Wraz z rosnącą konkurencją w świecie technologii, Apple musiało nadążyć. Karta na rękawie, produkcji zarówno okrętów flagowych i średnich urządzeń zakresu. Zostało to scementowane z wydaniem iPhone SE na 24 kwietnia jako sequel oryginalnego SE. Ten telefon jest w iPhone 8 ciała jak projekt, co więcej, jego wydajność jest nieskazitelna i może być porównywany do iPhone 11. Kilka funkcji i specyfikacji są recenzowane poniżej.

Konstrukcja i wyświetlacz

iPhone SE jest zaprojektowany tak, że przednie i tylne szkło jest trzymane razem przez ramkę aluminiową. Nabycie etui na telefon pozwoli Ci zaoszczędzić od przyszłych uszkodzeń, ponieważ szkło jest delikatne. Telefon posiada wyświetlacz o przekątnej 4,7 cala i rozdzielczości ekranu 1334 na 750 pikseli. Duże ramki wokół niego są dość przestarzałe, jak większość telefonów są teraz obejmując krawędzi do krawędzi wyświetlacza. Od czasu przejścia na Face ID, jest to jeden z niewielu iPhone'ów, aby utrzymać swój przycisk domu, który służy jako również jako Touch ID. Urządzenie jest dostępne w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej i czerwonej.

Wydajność

iPhone SE pakuje A13 Bionic chip procesor i działa na iOS 13. To jest to, co iPhone 11 działa na. Jest to zwycięska strategia, którą zastosował Apple. Zapewniając, że telefon średniej klasy posiada szybki procesor, większość użytkowników, którzy nie mogą dostać swoich rąk na urządzeniach high-end, uznają go za użyteczny. Oprócz procesora, pamięci masowej jest również istotne dla większości użytkowników. Ten telefon pochodzi z albo 64GB, 128GB, lub 256GB warte pamięci wewnętrznej. Biorąc pod uwagę, że nie ma gniazda dla rozszerzalnej pamięci, to może być skłonny do pójścia z 128GB i powyżej.

Aparat

Ten telefon sportowy pojedynczy tylny aparat 12 MP i przedni aparat 7 MP. Obsługuje filmy 4k na tylnym aparacie, a przód obsługuje jakość wideo do 1080p. A13 Bionic chip przynosi lepsze HDR na SE. Zestaw z powrotem na aparat jest to, że brakuje trybu nocnego. Przy odpowiednim oświetleniu, a następnie będziesz cieszyć się dobrą jakość zdjęć.

Bateria, system ładowania i wkładki douszne

Apple nie jednoznacznie stwierdzić, że bateria jest dokładna pojemność. Oni, jednak powiedział, że bateria może trwać jak w iPhone 8. Zapewnia ona 13 godzin odtwarzania wideo. Pudełko pochodzi z iPhone standardowej ładowarki, która może być wolniejsza w porównaniu do najnowszych ładowarek. Jednak ten telefon posiada możliwości Qi-ładowania. Możesz chwycić bezprzewodową ładowarkę, jeśli chcesz szybko ładować.

Niestety, ten telefon nie ma gniazda słuchawkowego. Na szczęście Apple zapewnia Air Pods w pudełku, które używają złącza Lightning.

Wrap up

Polecam ten telefon, jeśli szukasz, przyjazny dla kieszeni cenie telefonu, telefon z szybkim procesorem, elegancki design, i jedną ręką przyjazny czynnik. Jednak nie kupuj, jeśli chcesz następujące; tryb nocny dla aparatu, krawędzi do krawędzi ekranu, dobrze trwałej baterii lub wysokiej jakości zdjęć z telefonu. Więcej informacji na: http://jaklubisz.pl