IPhone SE Plus może pojawić się już wkrótce

image

Najnowszy projekt Apple iPhone SE miał dość szumu i szczerze mówiąc bardziej tak, zasłużony hype. Nowy $399 może mieć myślisz, że to tylko zwykły iPhone z jego zewnętrznego wyglądu. Jednak spojrzenie na jego wewnętrzny system bez wątpienia przekona Cię, że jest to doskonały telefon. Co więcej, jego cena jest ustawiony na tylko przystępnej cenie, aby to warte pieniędzy można łuskać.

Cóż, Apple planuje wprowadzić iterację, która będzie siedzieć obok nowego iPhone'a. Cupertino gigant firma technologiczna zaprzestała sprzedaży modeli iPhone 8 w zeszłym tygodniu. Ten pierwszy został zastąpiony przez iPhone SE, dlatego rozsądnie jest założyć, że Apple będzie korzystać z modelu Plus, aby zastąpić ten ostatni.

iPhone SE Plus: Co wiemy

Brak oficjalnego oświadczenia lub ogłoszenie zostało wykonane w celu potwierdzenia tego samego, więc wziąć wszystko to będzie ziarno soli. Nowy iPhone dubbingowane SE Plus, oczekuje się, że będzie miał znacznie większy rozmiar. To w konsekwencji oznacza, że będzie on wyposażony w większy ekran nieruchomości w porównaniu do 4,7-calowego modelu SE.

Launch

Znany analityk Apple, Ming-Chi Kuo zapewnił, że odsłonięcie większego ekranu SE Plus będzie prawdopodobnie opóźnione. Apple miał początkowe plany uruchomienia go w pierwszej połowie 2021 roku, ale Kuo uważa, że ustalona data nie jest już wykonalne. W rezultacie, Apple musiał dostosować linię czasu.

"Przewidywaliśmy, że Apple wprowadzi nowy model iPhone'a w 1H21 w poprzednim raporcie ("Łańcuch dostaw iPhone'a będzie 2020 top pick w sektorze technologicznym; kluczowe przewidywania dotyczące nowych miksów produktów iPhone'a w 2020 i 2021 roku″ [5 grudnia 2019]). Sądzimy jednak, że Apple prawdopodobnie przesunie nowy model z 1H21 na 2H21."

Fani Apple, którzy czekali na nową wersję SE może trzeba umieścić kilka hamulców na to, ponieważ nie będzie przybywać aż 2021'2 drugiej połowie. Dokładna data i szczegóły nitty-gritty pozostają nieznane od chwili obecnej.

Specyfikacje

Dla specyfikacji, będzie on zasilany przez A13 bionic chip obecnie zasilanie iPhone SE. Będzie on wyposażony w taki sam wyświetlacz jak mniejszy wariant, z wyjątkiem wielkości, jak to będzie miało albo 5,5-calowy lub 6,1-calowy wyświetlacz. Przecieki twierdzą, że będzie miał podwójną matrycę aparatu, w przeciwieństwie do pojedynczego aparatu set-up widzieliśmy na SE.

Jeśli chodzi o projekt i budowę, będzie miał pełnoekranową konstrukcję, która jest bardziej niż znana użytkownikom iPhone'a 11 i 11 Pro. Telefon nie będzie miał Face ID do uwierzytelniania biometrycznego. Zamiast tego, będzie korzystał z Touch ID. Touch ID zostanie wtopiony w przycisk zasilania z boku telefonu.

Przednia kamera, głośnik i mikrofon będą mieściły się w wycięciu obecnym z przodu urządzenia. Wcięcie będzie niewielkich rozmiarów, gdyż nie będzie tam miejsca na czujniki do obsługi Face ID. Kuo nie podał żadnych informacji na temat jego ceny. Szacujemy jednak, że będzie on miał niską cenę, ponieważ znajduje się w linii SE.