IPhone SE2 - zestawienie plotek

image

iPhone SE (Special Edition) to telefon dla osób, które nie są zafascynowani dużymi ekranami, ale chcą mieć przyzwoitego iPhone'a ze świetną specyfikacją. Apple wydał pierwszy iPhone SE w marcu 2016 roku, ale zakończył 4-calowe urządzenie we wrześniu 2018 r. Obecnie. iPhone z najmniejszym ekranem to iPhone 8 o przekątnej 4,7 cala. To wciąż jest duży ekran w porównaniu do 4 cali. Od zakończenia pierwszego iPhone'a SE, fani małego ekranu nieruchomości zostały głosząc swoje wołania o wymiana. Dobra wiadomość, są plotki o mniejszym urządzeniu, na razie, nazwijmy go iPhone SE2. nazwijmy go iPhone SE2. Oto rumor roundup o iPhone SE2.

Wydanie data

Według znanego leakera Apple, Ming-Chi Kuo, iPhone iPhone SE2 zostanie uruchomiony w pierwszym kwartale 2020 roku. Prawdopodobnie w tym samym Czas pierwszy iPhone SE został uruchomiony.

Design

Według młyna plotek, iPhone SE2 nie będzie przyjąć stylu notch. Będzie miał podobny design do oryginalnego SE. Inne Plotki mówią, że będzie wyglądał jak iPhone 8. Oznacza to, że nie będzie nie będzie Face ID, chyba że będzie wcięcie w 4-calowym ekranie. Poza ekranu, iPhone SE2 będzie dostępny w oryginalnych kolorach SE; Gold, Silver, i Space Gray. Jeśli nowy SE zachowuje oryginalne wymiary, to będzie miał następujące specyfikacje projektowe; 123.8mm przez 58.6mm i 7.6mm grubości. Jeśli to przyjmuje projekt S8, wymiary będą; 138.4mm przez 67.3mm i jest 7.3mm grubości. Według Ming-Chi Kuo, nowy SE będzie miał również zaktualizowaną antenę dla lepszej wydajności.

Specs

Oczekuje się, że iPhone SE2 jest wysyłany z niektórych flagowych specyfikacji. Specyfikacje te przyniosą większą wydajność w porównaniu do oryginalny iPhone SE. Plotka głosi, że SE2 będzie miał 4,2-calowy ekran z powodu do zmniejszonych ramek. Ponieważ nie będzie nie wcięcie, a tym samym Face ID, nowy SE zachowa Home Button. nowy SE zachowa Home Button. Inne plotki wskazują, że będzie krawędź do krawędzi ekran z ekranowym Touch ID.

iPhone SE2 będzie korzystać z procesora A13 w połączeniu z 3GB RAM. Jest to najnowszy potężny procesor Apple'a używany w iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max. Inne raporty sugerują, że będzie on miał procesor A10 zamiast, i dzielić większość specyfikacji z iPhone 7. Bateria o pojemności 1700mAh będzie zasilać telefon.

Ceny

Wiele plotek szacuje cenę iPhone SE2 do być podobna do tej z oryginalnego SE. Przed jego zakończeniem we wrześniu 2018 r., Ceny iPhone'a SE wynosiły 399 USD za wersję 32 GB i 449 USD za wersję 128GB wersja. Obecnie najtańszy najnowszy iPhone, iPhone 8 o pojemności 64 GB kosztuje. $449. Jeśli iPhone SE2 będzie najbardziej przystępnym cenowo iPhonem, to będzie on mniej droższy niż iPhone 8. Większość raportów szacuje iPhone SE 2 do kosztować 399 dolarów w USA.

Wrap się

Nie wiadomo jeszcze, czy SE2 zmaterializuje się lub Apple będzie mają inną tańszą opcję. Apple nie ogłosił żadnych planów dla iPhone SE2. Potraktujcie powyższe informacje z przymrużeniem oka.