Jak poprawić żywotność baterii w systemie iOS 11

image

Podczas gdy iOS 11 przychodzi w pełni zapakowany z niektórych nowych i ekscytujących funkcji; jest tylko jeden problem pojawiający się na szczycie tabeli negatywnych obaw. Żywotność baterii urządzeń Apple pracujących na nowym iOS 11. Nowa aktualizacja Apple drenuje żywotność baterii na obu iPhone'ach i iPadach w szybszym tempie, niż przewidywano.

Zazwyczaj wszyscy pójdziemy o narzekanie i cussing na bałagan Apple przyniósł do nas, ale w tym przypadku, niech nam wyciąć je trochę luzu i rozwiązać ten problem przez kilka wskazówek i sztuczek. Poniżej znajdują się wskazówki, które pomogą Ci zwiększyć żywotność baterii iPhone'a.

1. Śledź zużycie baterii

Zrób to kulturę, aby zawsze mieć zrozumienie zużycia baterii na dzień. Możesz to szybko osiągnąć za pomocą ustawień urządzenia.

W panelu "Ustawienia" wybierz "Bateria", aby sprawdzić szczegóły dotyczące zużycia baterii. Zauważysz, że możesz zobaczyć zużycie baterii w ciągu ostatnich 24 godzin i jak każda aplikacja wykorzystała baterię. Jeśli na przykład zdecydujesz się kliknąć na ikonę Facebooka, wtedy będziesz w stanie zobaczyć podział zużycia baterii. Szczegóły zarówno, gdy na Facebooku i wykorzystania aplikacji podczas pracy w tle będą wyświetlane. Ponadto, pamiętaj, aby sprawdzić sugestie dotyczące żywotności baterii wyświetlane. Robiąc to, będziesz w stanie podjąć lepsze decyzje, aby poprawić wykorzystanie baterii.

2. Przełącz tryb niskiego zużycia energii

Ta funkcja zawsze pozostawała niewykorzystana przez wielu użytkowników Apple. I nawet jeśli tryb niskiego poboru mocy nie jest koniecznie nowy w iOS 11, jest to funkcja, która jest bardzo pomocna w wysiłkach na rzecz rozciągania żywotności baterii. Działa on najlepiej poprzez ograniczenie aplikacji działających w tle, autopobierania wśród innych operacji, które działają bez naszej zgody.

Aby włączyć funkcję "Tryb niskiego zużycia energii", udaj się do urządzenia "Ustawienia". Wybierz "Bateria", a następnie przesuń palcem, aby włączyć "Tryb niskiego zużycia energii".

3. Teraz dostosuj Auto-Lock i jasność ekranu

Jeśli po sprawdzeniu zużycia baterii, można zauważyć Home & Lock ekranu wykorzystanie jest wysoki niż zwykle, to wskazane jest, aby podjąć szybkie działania. Jeśli jesteś wygodny z 30 sekund aktywności ekranu, a następnie przejdź do opcji. Pamiętaj, aby ustawić jasność ekranu na "Tryb automatycznej jasności".

Z "panelu ustawień," przejdź do "Wyświetlacz i jasność," a następnie wybierz "Auto-Lock" i wybierz opcję 30 sekund. Ważne jest również, aby wspomnieć, że obniżenie jasności ekranu również pomaga bardzo dużo w zużyciu baterii.

4. Dostosuj tła App-Refresh

Podczas włączania funkcji Low Power Mode wyłącza "Odświeżanie aplikacji w tle", nadal masz swobodę, aby dostosować, które aplikacja chcesz ograniczone, z tych, których używasz najbardziej. Aby to osiągnąć, udaj się do "panelu ustawień", a następnie wybierz na "Ogólne", a następnie wybierz "Odświeżanie aplikacji w tle" i wybierz aplikacje, które chcesz ograniczyć.

5. Wyłączenie usług lokalizacyjnych

Wyłączenie usług lokalizacyjnych znacznie poprawi żywotność baterii Twojego urządzenia. Aby wyłączyć usługi lokalizacyjne, przejdź do "Strony ustawień", wybierz "Prywatność", a następnie "Usługi lokalizacyjne". Tam możesz dostosować przywileje aplikacji urządzenia. Zwróć uwagę na aplikacje, które mają tendencję do korzystania z usług lokalizacyjnych, nawet jeśli nie potrzebujesz tej usługi.