Jaka jest teraz najfajniejsza technologia? AI, IoT, Wi-Fi 6E i nie tylko

image

Do tej pory widzieliśmy wiele unikalnych technologii w 2020 roku. Ale te, które się wyróżniają, to zawsze te, które pozostawiają po sobie ślad. Zaraz po CES 2020 nastąpiło zwykłe spowolnienie, po którym marki zaczęły zbierać i wprowadzać nowe produkty i technologie w tym samym czasie. Widzieliśmy roboty, które mogą dostarczyć Twoje przesyłki, a także inteligentne telewizory, które można ustawić na Two tarasie. Więc, jakie są jedne z najfajniejszych technologii w tej chwili? Czytaj dalej na blogu, aby dowiedzieć się więcej.

Dzięki niezliczonej ilości laptopów, urządzeń do gier, rowerów elektrycznych i innych, rok 2020 był w biegu. W tej chwili trwają przygotowania do wydania Samsung Unpacked, Google Pixel 4a, a także całej gamy nowego sprzętu audio Sony. Tak więc, nie byłoby błędem powiedzieć, że technologia nie zwolnił w tym roku. Tak więc, jaka jest teraz najfajniejsza technologia?

W tym tygodniu poszliśmy do przodu i wymieniliśmy najlepsze gadżety z zakresu cool tech i najbardziej modne technologie roku. Czy to Sztuczna Inteligencja (AI), Internet Rzeczy (IoT), czy nawet Wi-Fi 6E, ten tygodniowy blog daje Ci szybki wgląd w każdą technologię, której powinieneś być świadomy.

Nowe gadżety sztucznej inteligencji (AI)
Jak niedawno stwierdził Elon Musk: "Zmierzamy do sytuacji, w której SI jest znacznie inteligentniejsza od ludzi i myślę, że ramy czasowe są krótsze niż pięć lat. Ale to nie oznacza, że za pięć lat wszystko pójdzie do piekła. To tylko oznacza, że wszystko staje się niestabilne lub dziwne." To stwierdzenie wnosi wartość dodaną do tego, że więcej gadżetów SI może ułatwić nam życie. Poniższe przykłady pokażą ci jak.

Nabot AI Trainable Robot
Jeśli potrzebujesz przyjaznej pomocy w domu, spójrz na robota szkoleniowego Nabot AI. Możesz nawet zakodować tego słodkiego, małego, programowalnego robota do swoich zadań. Co więcej, ten zdalnie sterowany robot może rozpoznawać obiekty i ludzi, a nawet chwytać i poruszać obiektami za pomocą ramienia. Zaprojektowany z łatwym w obsłudze interfejsem, Nabot stanowi doskonałe wprowadzenie do pisania kodu.

Pearl AI-Powered Earbuds
Wkładki douszne Pearl AI z napędem Pearl AI oferują ładowanie słoneczne, więc jeśli szukasz wygody, a jednocześnie są bardziej przyjazne dla środowiska, to właśnie te wkładki są dla Ciebie. Nie martw się, dzięki temu wyjątkowemu wkładowi nie będziesz tracił na jakość. Są one wyposażone w układ scalony Qualcomm QCC5121, który zapewnia doskonałą jakość dźwięku i aktywną redukcję szumów. Wreszcie, zasilana przez SI technologia redukcji szumów posiada dwa tryby pracy: Cichy i Cichy. Tryb Cichy pozwoli na wyeliminowanie zewnętrznych szumów, natomiast Cichy wpuści tylko odrobinę, abyś mógł lepiej poznać swoje otoczenie.

ALFRED A.I. Asystent Osobisty Robot
Jeśli szukasz czegoś, co pomoże ci w zarządzaniu codziennymi zadaniami, nie szukaj dalej niż Osobisty Asystent Robota ALFRED A.I. Ten autonomiczny robot będzie podążał za tobą, aby wykonywać za ciebie zadania. Ma nawet wbudowany skaner, kamerę 4K, projektor i możliwość nagrywania wideo. Współpracuje z każdym systemem operacyjnym. Dlatego nie musisz się martwić, jeśli używasz Apple lub Androida, a w zestawie znajduje się Amazon Alexa.

Tempo Studio AI Home Gym
Domowa siłownia AI Tempo Studio jest dostarczana z każdym sprzętem, jakiego potrzebujesz. Obejmuje on dwa hantle, sztangę, wiele płyt, wałek do odzyskiwania i wiele innych. Daje to również dostęp do treningów na żywo i na żądanie. Jeśli rozważałeś zatrudnienie dedykowanego trenera osobistego, to domowe centrum fitness może być świetną alternatywą. Dostępna w kolorze czarnym i białym, ta siłownia z napędem AI stoi na wysokości sześciu stóp i szerokości dwóch stóp.

Co się dzieje z Internetem Rzeczy (IoT)?
Od sypialni do salonu, a nawet samochodu, gadżety IoT są wszędzie od kilku lat. Ludzie powoli przyzwyczajają się do rozmów z inteligentnymi głośnikami, jak również do korzystania z bardziej podłączonych technologii w całym domu. Nazywając to wygodą lub czystą przyjemnością życia w futurystycznym świecie, IoT sprawia, że nasze życie staje się łatwiejsze i jednocześnie przyjemniejsze.

Danby Parcel Guard Secure Smart Mailbox
Nawet przy wszystkich wygodnych ofertach zakupów w Internecie, wciąż możesz się denerwować, że paczki są dostarczane, gdy nie ma Cię w domu. Na szczęście, inteligentna skrzynka pocztowa Danby Parcel Guard Secure pomaga złagodzić Twoje obawy. Ta internetowa skrzynka pocztowa z dostawą ma górne drzwi, które pozwalają osobie doręczającej umieścić w niej Twoją paczkę. Gdy zamkną tę skrzynkę, Twoja przesyłka pozostanie w niej bezpiecznie niedostępna.

August Zobacz Bezprzewodowy dzwonek do drzwi Kamera
Otwórz drzwi z dowolnego miejsca za pomocą Bezprzewodowej Kamery Drzwiowej August View. Do zaawansowanego urządzenia przesyła wyraźny, realistyczny obraz wideo z Twojego wejścia ze smartfonu. Dzięki najnowocześniejszemu przetwornikowi obrazu i dwukierunkowemu audio, View ułatwia kontakt z gośćmi. Podobnie, matryca oferuje rozdzielczość 1440p, czyli znacznie więcej niż full 1080p HD.

Philips Hue Centris Smart Ceiling Spotlight
Bez względu na to, w jakiej atmosferze chcesz pracować, inteligentny reflektor sufitowy Philips Hue Centris pozwoli Ci go stworzyć. Ten inteligentny reflektor ma rozproszone światło główne obok wielu reflektorów. Możesz je wycelować w dowolny sposób - w górę i w dół, a nawet w 360 stopni. Co więcej, możesz wybierać spośród czterech różnych stylów, z których każdy dostępny jest w kolorze czarnym i białym.

IKEA FYRTUR Smart Window Blinds
Za pomocą inteligentnych żaluzji okiennych IKEA FYRTUR Smart możesz bez wysiłku kontrolować ilość światła wpadającego do Twojego pokoju. W komplecie z dołączonym pilotem i smartfonem, urządzenie do ułatwiania Ci opuszczania i podnoszenia żaluzji. Te inteligentne żaluzje współpracują również z Alexa, Google Assistant i HomeKitem dla wygodnego sterowania. Ponadto, można nawet użyć aplikacji do ustawienia timera. Ponadto, te inteligentne żaluzje okienne są dostępne w ośmiu różnych rozmiarach, od 23 cali do 48 cali szerokości.

Alarm pierścieniowy drugiej generacji Inteligentne urządzenie zabezpieczające dom
Urządzenie Ring Alarm drugiej generacji Home Security Device zapewnia wygodny sposób na kontakt ze służbami ratowniczymi. Ten zaktualizowany Ring posiada przyciski szybkiego dostępu do kontaktu z policją, strażą pożarną i pomocą medyczną. Wystarczy nacisnąć ten przycisk przez trzy sekundy, a system skontaktuje się z tymi służbami. Dodatkowo, jego szczuplejsze czujniki ruchu i kontaktu łatwiej wtapiają się w narożniki i krawędzie Twojego domu.

Wi-Fi 6E zbliża się do zwiększenia prędkości naszej sieci.
W zeszłym roku, gdy wprowadziliśmy Wi-Fi 6, wydawało się, że nie mogło być lepiej. Ale nowy standard Wi-Fi, najlepiej znany jako Wi-Fi 6E, jest obecnie jedną z najfajniejszych technologii i przenosi sprawy na inny poziom. Ten standard Wi-Fi, który pojawił się w urządzeniach pod koniec 2020 roku, zwiększy Twoją łączność sieciową jak nigdy dotąd. Biorąc pod uwagę fakt, że pracujemy głównie w naszych domach, w których wymagana jest duża przepustowość, nie mogło to być lepsze wyczucie czasu.

Ale dopóki tam nie dotrzemy, przyjrzyjmy się niektórym z najlepszych routerów Wi-Fi 6 na świecie.

Netgear AX6000 Orbi System Wi-Fi 6
System Netgear AX6000 Orbi Wi-Fi 6 to superszybka sieć Wi-Fi, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w biurze. Bez względu na to, czy przeglądasz Internet w telefonie, laptopie czy tablecie, ten system oferuje bezprzewodową szybkość do 6 Gb/s. Szybkość ta nie ogranicza się do typowych urządzeń. Prędkości te obejmują również Twój inteligentny telewizor i konsolę do gier. Dzięki tak dużej szybkości można korzystać z wysokiej jakości treści w rozdzielczości 4K lub nawet 8K UHD.

Router Comcast xFi Advanced Gateway Wi-Fi 6
Dzięki bardziej zaawansowanym technikom hakowania, które pojawiają się każdego dnia, potrzebny jest zaawansowany moduł Comcast xFi Advanced Gateway Wi-Fi 6. Pomoże Ci on utrzymać bezpieczne połączenie z Internetem w domu. Poprzez cyfrową tablicę rozdzielczą xFI, router ten daje Ci portal do zarządzania domowym Internetem. Dodatkowo, ten gadżet ochrony Internetu w domu zapewnia niskie opóźnienie, więc nie będzie zakłócać Twojej gry online. Dzięki temu urządzeniu Wi-Fi 6 będziesz mógł nawet korzystać z transmisji strumieniowej wideo 4K.

Netgear Nighthawk Mesh Wifi 6 Dual-Band Internet System
Używając Netgear Nighthawk Mesh Wifi 6 Dual-Band Internet System, będziesz miał superszybki internet. Dzięki temu, jeśli masz dużą rodzinę, będziesz mógł bez żadnych opóźnień przesyłać strumieniowo wideo 4K UHD lub gry. A jeśli chcesz zaprosić znajomych na wieczory gier, będziesz mógł nadążyć za konkurencją. Ta konfiguracja zawiera router i satelitę zapewniające silny sygnał Wi-Fi w każdym pomieszczeniu Twojego domu.

Czy QLED jest lepsze niż OLED w 2020 roku?
Telewizory QLED stanowią silną konkurencję dla telewizorów OLED w 2020 roku. Zaobserwowano, że najdroższe telewizory QLED osiągają lepsze wyniki niż te tańsze. Wynika to z faktu, że telewizory wysokiej klasy QLED charakteryzują się lepszym, pełnowymiarowym, lokalnym ściemnianiem, jasnym podświetleniem i lepszymi kątami widzenia, których nie ma w modelach niskiej klasy. Takiej istotnej różnicy brakuje w telewizorach OLED, choć OLED oferuje lepszy kontrast i poziom czerni.

Dodatkowo, QLED jest również jaśniejsza, podczas gdy OLED ma lepszą jednorodność i kąty widzenia. Jednak jednym z najważniejszych czynników, które sprawiły, że QLED osiągnęła w tym roku lepsze wyniki niż OLED, jest fakt, że są one dostępne w większych rozmiarach, które są faktycznie tańsze niż oczekiwano.

Oto jedne z najlepszych telewizorów QLED firmy Samsung, które polecamy.

Samsung Q60T QLED HDR Smart TV
Dzięki telewizorowi Samsung Q60T QLED HDR Smart TV otrzymujesz obraz o jakości 4K wraz z realistycznymi kolorami. Jest to możliwe dzięki technologii Quantum Dot, która oferuje ponad miliard odcieni kolorów. A dzięki podświetleniu Dual LED, telewizor ten dostosowuje kolory tak, abyś zawsze widział, jak zamierzał twórca. Dodatkowo, ten telewizor 4K jest wyposażony w technologię Quantum HDR, która zapewnia dokładny kontrast i szczegóły. Oprócz obrazów, które tworzy, ten telewizor QLED posiada interaktywny interfejs, który udowadnia, że jest inteligentny.

Telewizor Samsung The Terrace QLED 4K Outdoor Smart TV
Telewizor Samsung The Terrace QLED 4K Outdoor Smart TV zapewnia Ci rozrywkę przez cały rok dzięki klasie ochrony IP55, która gwarantuje, że jest chroniony przed uszkodzeniem przez wodę i kurz. Ale Taras to nie tylko solidny telewizor. Oferuje również światowej klasy obraz o poziomie jasności QLED 4k i 2000 nitów. Nie musisz się też martwić, że słońce zrujnuje Twoje wrażenia z oglądania.

Samsung QLED Smart 4K UHD TV
Zobacz więcej niż wcześniej z telewizorem Samsung QLED Smart 4K UHD TV. Ta kolekcja telewizorów QLED dostarcza ponad miliard odcieni Qi Color. Podobnie, telewizor Smart 4K UHD TV oferuje 100% głośność kolorów, które odmładzają kolory i zapewniają imponujące wrażenia wizualne. Ponadto, tryb Ambient Mode przekształca ekran w oszałamiający wizualnie wyświetlacz. Dzięki funkcji Q Contrast telewizor zapewnia dynamiczną głębię, niezależnie od tego, czy scena jest jasna czy ciemna.

Aktywna Eliminacja Hałasu jest obecnie podstawą w branży słuchawkowej.
Tak, może to zabrzmieć dziwnie, ale Aktywna Eliminacja Hałasu nie jest już nowym pomysłem w branży audio. Coraz więcej marek włącza tę technologię do swoich nowych słuchawek i wkładek dousznych. Stało się to jednym z najfajniejszych rozwiązań technicznych w tej chwili. W rzeczywistości, ceny za słuchawki ANC są również coraz bardziej przystępne niż wcześniej.

Denon AH-GC30 Słuchawki tłumiące hałas
Słuchawki Denon AH-GC30 Noise-Canceling Headphones, zaprojektowane w oparciu o własne sterowniki FreeEdge marki, sprawią, że jeszcze bardziej pokochasz swoją muzykę. Podczas gdy eliminują hałas, którego nie chcesz, te słuchawki Denon używają 40-milimetrowych sterowników, aby dostarczyć dźwięk o wysokiej rozdzielczości. Oznacza to, że otrzymujesz naturalnie brzmiącą muzykę, która zanurza Cię gdziekolwiek jesteś - z biura do pociągu.

Słuchawki Bose Noise-Cancelling Headphones 700
Słuchawki Bose Noise-Cancelling Headphones 700 oferują coś, czego większość słuchawek nie oferuje: możliwość AR (augmented reality). Te inteligentne słuchawki pozwolą Ci doświadczyć dźwięku w nowy sposób z AR. Nosząc te słuchawki Bose, możesz w mgnieniu oka uzyskać dostęp do pomocy głosowej. A nawet jeśli znajdujesz się w zatłoczonym miejscu, możesz zadzwonić, mając pewność, że dana osoba słyszy Cię po drugiej stronie.

Dali IO-6 Immersive Noise Canceling Headphones
Słuchawki Dali IO-6 Immersive Noise Canceling zapewniają naturalną, pasywną izolację szumów dzięki zamkniętej konstrukcji typu "back". Oznacza to, że możesz skupić się na muzyce, którą chcesz usłyszeć, a nie na hałasie, którego nie chcesz słyszeć. Słuchawki IO wykorzystują również technologię aktywnej redukcji szumów, aby lepiej usuwać dźwięki o niskich częstotliwościach, których pasywna izolacja szumów nie może zablokować.

Bezprzewodowe słuchawki Razer Opus z certyfikatem THX
Dzięki zaawansowanej aktywnej redukcji szumów, słuchawki Razer Opus Wireless THX z certyfikatem Razer koncentrują się na tym, czego słuchasz. W rzeczywistości, te bezprzewodowe słuchawki zapewniają wysoką jakość dźwięku w najczystszy sposób, dzięki czemu nigdy nie będziesz rozpraszany. Co więcej, technologia ANC wykrywa potencjalny nadchodzący hałas, aby go zablokować. Zaprojektowane z dwoma 40-milimetrowymi przetwornikami dynamicznymi, słuchawki Razer zapewniają bogaty i zrównoważony dźwięk.

Słuchawki Sennheiser HD 450BT ANC
Wykorzystując bezprzewodową technologię Bluetooth 5.0, słuchawki Sennheiser HD 450BT ANC wytwarzają niesamowity dźwięk. A dzięki aktywnej technologii redukcji szumów całkowicie Cię zanurzą. Co więcej, konstrukcja zawiera zamknięty tył, dzięki czemu jesteś całkowicie urzeczony. Dzięki dousznej konstrukcji te słuchawki Bluetooth wystarczą na pełne 30 godzin, zanim będziesz musiał się martwić o ich ładowanie.

5G jest na rolce
Podczas gdy w ubiegłym roku technologia 5G była dość nowa, w 2020 roku nastąpił ogromny wzrost liczby nowych wydań najlepszych marek. Te telefony nie są już koncepcją i są prawdopodobnie jednym z najfajniejszych technologii teraz można dostać w swoje ręce. W tym tempie, wydaje się, że szybsza łączność jest głównym tematem technologicznym 2020 roku do tej pory.

Samsung Galaxy Z Flip 5G Składany Smartphone
Jeśli podobał Ci się model 4G, pokochasz Samsunga Galaxy Z Flip 5G Foldable Smartphone. To dlatego, że dziesięć nowych Z Flipów jest prawie taki sam jak jego poprzednik, choć teraz oferuje łączność 5G. Co więcej, ten zmodernizowany model jest wyposażony w procesor Snapdragon 865 Plus, dzięki czemu spełnia wszystkie Twoje potrzeby związane z przeglądaniem i przesyłaniem strumieniowym. Tryb Flex zmienia konfigurację oprogramowania po złożeniu telefonu na pół. W rzeczywistości będzie on nawet działał z YouTube w ten sposób.

Motorola Moto G 5G Plus Telefon w przystępnej cenie
Telefon w przystępnej cenie Motorola Moto G 5G Plus może działać przez dwa dni za jedną opłatą. Jego ogromny akumulator o pojemności 5000 mAh i funkcja ładowania TurboPower zapewniają wielogodzinne zasilanie w ciągu kilku minut. Dlatego nie musisz się martwić, że w razie potrzeby skończy się ładowanie. Motorola Moto G 5G Plus pozwala również doświadczyć filmów w ich kinowym pięknie. Wszystko to dzięki 6,7-calowemu wyświetlaczowi Full HD.

OnePlus 8 5G Smartphone
Smartfon OnePlus 8 5G do flagowego telefonu z serii OnePlus 8. Ten telefon 5G oferuje częstotliwość odświeżania 90 Hz, która zapewnia płynność wyświetlania. Co więcej, jest dostępny w kolorach Onyx Black, Glacial Green i Interstellar Glow, które wyglądają jak różne kolory podczas obracania. Przy zaledwie ośmiu milimetrach grubości i 72,9 milimetrach szerokości, ten 6,55-calowy telefon jest łatwy w obsłudze - jego waga to tylko 180 gramów. Posiada trzy tylne kamery, w tym główną kamerę o rozdzielczości 48 MP, ultraszeroką kamerę o rozdzielczości 16 MP i oddzielną kamerę makro.

HTC U20 5G 5-kamerkowy telefon komórkowy
Współpracując z chipsetem Qualcomm Snapdragon 765G, smartfon HTC U20 5G 5-Camera posiada zintegrowany modem 5G. Oznacza to, że ten telefon HTC powinien oferować nie tylko lepsze zasilanie, ale również zarządzanie ciepłem. Co więcej, ten smartfon z pięcioma kamerami ma, jak się domyślacie, pięć soczewek. Ponieważ jeden z nich jest obiektywem selfie, ten gadżet jest tutaj, aby pomóc Ci zrobić swoje najlepsze zdjęcia jeszcze.

RedMagic 5G Triple Camera Gaming Smartphone
Jeśli lubisz grać w gry na telefonie, spodoba Ci się to, co oferuje Smartphone RedMagic 5G Triple Camera Gaming. Nie tylko wygląda fajnie, ale ten telefon do gier ma również niewiarygodnie szybką częstotliwość odświeżania 144 Hz. A dzięki płynnemu wyświetlaczowi zaprojektowanemu z myślą o wygodzie użytkowania, ten nowy telefon RedMagic jest tutaj, aby pomóc Ci wygrać. Dzięki płynnemu wyświetlaczowi zaprojektowanemu z myślą o wygodzie użytkowania, ten nowy telefon RedMagic jest tutaj, aby pomóc Ci wygrać. Oprócz możliwości podłączenia ponad 5G, ten smartfon korzysta z procesora Qualcomm Snapdragon 865, który zapewnia doskonałą prędkość.

Roboty osobiste wróciły
Byliśmy rozczarowani, gdy w 2018 roku umierały osobiste roboty. Ale w roku 2020 pojawiło się sporo nowych wpisów, które nie tylko dobrze wyglądają, ale jednocześnie są obiecujące. Roboty te próbują przełamać bariery i sprawić, aby robotyka osobista wtopiła się w nasze codzienne życie w zupełnie nowy sposób.

Sony Aibo Intelligent Dog Robot Pet
Przedstawiamy najnowszego członka Twojej rodziny, Inteligentnego Psiego Psa Robota Sony Aibo. Chociaż jest robotem, dziesięć ciastek zachowuje się jak najlepszy przyjaciel człowieka. W rzeczywistości, Aibo może nawet przywitać cię przy drzwiach wejściowych. Kiedykolwiek powiesz "jestem w domu", ten słodki szczeniak pójdzie w wyznaczone miejsce. Możesz nawet trenować go na nocniku, programować akcje na zamówienie i karmić ciasteczkami. Dodatkowo, tak jak uroczy szczeniak, Aibo porusza się, drapie, a nawet potrząsa głową.

Embodied, Inc. Moxie Robot Rozwoju Dzieciństwa
The Embodied, Inc. Moxie Childhood Development Robot jest czymś więcej niż tylko przyjacielem dla dzieci. Robot jest czymś więcej niż tylko przyjacielem dla dzieci, działa również jako nauczyciel. Robot Moxie wykorzystuje techniki nauczania oparte na zabawie, aby pomóc dziecku zdobyć umiejętności społeczne, emocjonalne i poznawcze. W rzeczywistości, opiera swoje metody nauczania na różnych tematach tygodniowych. Może nawet słuchać wzbogacających opowieści z efektami dźwiękowymi, a także czytać Twojemu maluchowi.

Boston Dynamics Spot Intelligent Robot Dog
Boston Dynamics Spot Intelligent Robot Dog może wyglądać jak szczeniak, ale to o wiele więcej. Ten niezwykły czworonożny robot pomaga programistom dowiedzieć się więcej o elastycznych robotach mobilnych. W rzeczywistości, niezależnie od branży, w której działasz, robot Spot może pomóc Ci w realizacji zadań. Ten niezwykły czworonożny robot, zaprojektowany z elastycznym interfejsem API i ładowności, jest gotowy do pracy, gdy tylko go dostaniesz.

Misa Następne Pokolenie Społeczny Robot Rodzinny
Robot rodzinny Misa Next Generation Social Family może być wszystkim, czego potrzebuje Twoja rodzina - przyjacielem, nauczycielem, pomocnikiem, fotografem i nie tylko. Po prostu powiedz "Hej Misa", po czym zadasz pytanie, a Misa zacznie pracować nad odpowiedzią. W rzeczywistości Misa zna się na różnych tematach, a w miarę upływu czasu dodaje coraz więcej. Co więcej, cztery koła Misy i mnóstwo czujników pozwalają jej podróżować, uczyć się i wchodzić w interakcje z otaczającym ją światem.

Projekty techniczne inspirowane włóknami węglowymi
Ze względu na swoją mocną i lekką konstrukcję, włókno węglowe jest powoli wdrażane w coraz większym stopniu w przemyśle technologicznym. Nie tylko w przemyśle lotniczym i kosmicznym, ale także w świecie gadżetów, w którym coraz częściej pojawiają się nowe wersje włókien węglowych.

Rower Superstrata Unibody Carbon Fiber
Ten niesamowicie zaprojektowany rower z włókna węglowego Unibody jest zarówno ultra-wytrzymały, jak i lekki. Nie wierzysz w dziesięć szumów? Oto fakty. Ten rower z włókna węglowego jest o 50% mocniejszy od kewlaru, 15 razy mocniejszy od tytanu i 61 razy mocniejszy od stali. Wykonana z zaawansowanego materiału kompozytowego z włókna węglowego, ta rama unibody nie ma kleju, żadnych przegubów ani śrub.

Magico M9 Głośnik z włókna węglowego
Głośnik z włókna węglowego Magico M9 minimalizuje wibracje obudowy. W rzeczywistości ten głośnik może osiągnąć bez konieczności gromadzenia energii. Jest to pierwszy głośnik, w którym zastosowano włókno węglowe w skórze wewnętrznej i zewnętrznej. Dodatkowo, wykorzystuje aluminiowy rdzeń. Połączenie tych materiałów zmniejsza ogólną wagę głośnika, a jednocześnie przyczynia się do uzyskania dźwięku wysokiej jakości.

Płyta surfingowa z włókna węglowego RÄVIK Electric Carbon Fiber Awake
Zmień sposób podejścia do wody za pomocą deski Awake RÄVIK Electric Carbon Fiber Surfboard. Dzięki korpusowi z włókna węglowego, deska RÄVIK z łatwością osiąga wysoką prędkość. W rzeczywistości, ten potężny gadżet może osiągnąć maksymalną prędkość 56 KPH, pozwalając poczuć przypływ adrenaliny. Podobnie, przyspiesza on od 0 do 50 KPH w zaledwie cztery sekundy.

Lustir Carbon Fiber Drinking Straws
Dostępne w dwóch odmianach (wysokiej i krótkiej), słomki do picia Lustir Carbon Fiber są doskonałym narzędziem wielokrotnego użytku. Wysoka opcja jest idealna do porannej kawy, koktajli i butelek z wodą. Krótka opcja jest jednak najlepszym rozwiązaniem na domowe przyjęcie. Niezależnie od tego, czy masz muła moskiewskiego czy margaritę, mniejsze słomki są idealnym towarzyszem picia.

Nowoczesne wyświetlacze VR są eleganckie i mniej nieporęczne.
Kiedy VR po raz pierwszy nabrał kształtu, wyglądał nieporęcznie i nie był tak przyjazny dla użytkownika. Powoli przez lata widzieliśmy, jak VR wtapia się w nasze codzienne życie dzięki smuklejszym wzorom. W 2020 r., sprawy mają się jeszcze lepiej, ponieważ branża VR staje się coraz bardziej popularna po pandemiach. Nowe zestawy słuchawkowe, które widzieliśmy, są minimalne, eleganckie i przyjazne dla użytkownika.

Cinera Edge 5K OLED HMD
Doświadczaj rzeczywistości, jakiej nigdy wcześniej nie miałeś z Cinera Edge 5K OLED HMD. Ten wyświetlacz zamontowany na głowicy ma wbudowane słuchawki Dolby Digital 5.1, które zapewniają wszechstronne doświadczenie. Każdy mikro-ZOLEDOWANY wyświetlacz 2,5k oferuje rozdzielczość 2560 na 1440. Nie skąpi więc pikseli, zachowując jednocześnie elegancką, małą obudowę. Wygodne do noszenia podczas długich sesji, to urządzenie oferuje wystarczająco dużo szczegółów, abyś poczuł, że wszystko jest prawdziwe.

Lenovo Mirage VR S3 Samodzielny zestaw słuchawkowy
Dzięki platformie oprogramowania ThinkReality, samodzielny zestaw słuchawkowy Lenovo Mirage VR S3 staje się użyteczny dla firmy. Ten zestaw słuchawkowy VR powstał we współpracy z Pico Interactive i jest skierowany do pracowników przedsiębiorstw. Ponadto, ten zestaw słuchawkowy typu all-in-one posiada wyświetlacz 4K, który zapewnia doskonałą jakość obrazu i zintegrowanego dźwięku. Co więcej, można go łatwo obsługiwać bez użycia rąk, za pomocą dołączonego kontrolera lub bez niego.

Zestaw słuchawkowy HP Reverb G2 Immersive VR
W wyniku współpracy z Valve i Microsoftem, zestaw słuchawkowy HP Reverb G2 Immersive VR zmienia grę. A ten zestaw słuchawkowy do wirtualnej rzeczywistości nie jest przeznaczony tylko do gier. W rzeczywistości, niezależnie od branży, w której pracujesz, ten gadżet jest tutaj, aby pomóc. Jeśli jesteś projektantem, połącz go z takimi aplikacjami jak SkyReal i Enscape, aby tworzyć i prezentować swoje kreacje. Alternatywnie, jeśli pracujesz w profesjonalnym otoczeniu, HP Reverb G2 może pomóc Ci ćwiczyć publiczne wystąpienia.

Potężniejsze komputery do gier
Jeśli jest jedna branża technologiczna, która przeżywa boom w 2020 roku, to musi być niebezpieczna. Zarówno PS5, jak i Xbox Series X do tej pory przyciągnęły nas przez cały rok. Dodatkowo, większość marek gier wprowadza na rynek nowe gadżety, z których można korzystać co drugi dzień. W rzeczywistości, jednym z najlepszych obszarów poprawy w grach musi być komputer. 2020 widział dość dużo świeżych i potężnych wpisów w komputerach do gier, które trzeba zobaczyć.

CORSAIR VENGEANCE a4100 Gaming PC
Komputer CORSAIR VENGEANCE a4100 Gaming PC wyposażony jest w procesor AMD Ryzen 3000 Series. W rzeczywistości, dziesięć komputerów PC CORSAIR oferuje także grafikę NVIDIA GeForce RTX dla wszystkich Twoich potrzeb w grach. Bez względu na to, jak nowa jest gra, w której grasz, komputer ten zapewnia imponujące szczegóły i liczbę klatek na sekundę. Zaprojektowany, by pomóc Ci wygrać, wyposażony jest w pamięć CORSAIR VENGEANCE RGB PRO DDR4.

HP Omen 25L i 30L Gaming Desktopy do gier
Komputery stacjonarne do gier HP Omen 25L i 30L mają elegancki czarny wygląd, który elegancko połączy się z innymi gadżetami. Nie posiadają dużego, odważnego logo, mają diody LED, które można dostosować do swoich potrzeb. Ponadto, dzięki hartowanemu szklanemu bocznikowi, pulpit 25L i 30L każdy z nich wyświetla to, co znajduje się wewnątrz. W przedniej obudowie widać wewnętrzne oświetlenie i wentylator.

CORSAIR ONE a100 Compact Gaming PC
Nie musisz tracić miejsca na biurku tylko po to, żeby wygrać swoją grę. Komputer do gier CORSAIR ONE a100 Compact Gaming PC dowodzi, że komputer wielkości laptopa może zapewnić imponującą wydajność. W rzeczywistości ten 12-litrowy komputer do gier wykorzystuje procesor z serii AMD Ryzen 3000. W połączeniu z grafiką NVIDIA GeForce RTX, komputer ten pomoże Ci wygrać i grać jak w prawdziwym życiu. Będziesz cieszyć się płynnym odtwarzaniem klatek i technologią ray tracingu w czasie rzeczywistym.

Fajne gadżety, które przełamują granice.
Mimo to, nadal nie możemy umieścić niektórych z naszych najlepszych znalezisk w żadnej z powyższych kategorii. Są to produkty, które po prostu łamią formę dzięki innowacyjnym projektom i technologii.

Kamera głębinowa Intel RealSense D455
Jako czwarty model w serii D400, kamera głębinowa Intel RealSense D455 oferuje jeszcze więcej możliwości. W rzeczywistości, Kamera Głębokości D455 ma teraz większą odległość pomiędzy czujnikami, która mierzy 95 milimetrów. Oznacza to, że przy czterech metrach błąd głębokości jest mniejszy niż 2%. Możesz użyć tego gadżetu w krótkim zasięgu 0,4 metra lub w odległości do sześciu metrów. Dodatkowo, z globalną migawką na czujniku RGB, ma ulepszony obraz RGB i korespondencję.

Ao Air Oczyszczacz powietrza Atmosfery zużywający się
Oczyszczacz powietrza Atmosfery Nośne do czegoś innego. W przeciwieństwie do tych innych opcji, ta maska oczyszczająca powietrze nie wymaga szczelnego uszczelnienia do pracy. Więc jeśli masz włosy na twarzy lub pocisz się mocno podczas ćwiczeń, ten oczyszczacz powietrza twarzy będzie nadal działać. Dodatkowo, to urządzenie nie zasłania tego, co inni mogą zobaczyć na Twojej twarzy tak samo, jak tradycyjne maski do twarzy.

Kolekcja odbiorników AVR Denon X-Seria 8K
Z każdym z czterech modeli z kolekcji 8K amplitunerów AVR Denon X, uzyskasz niesamowite wrażenia filmowe. Wybierz jeden z modeli AVR-X2700H, AVR-X300H, AVR-X4700H i AVR-X6700H. Pierwszy z tych odbiorników 8K oferuje 7,2 kanałów, dwa środkowe oferują 9,2 kanałów, model z najwyższej półki oferuje 11,2 kanałów. Bez względu więc na to, czy oglądasz najnowsze flick'y akcji, czy też pokonujesz konkurencję w nowym grze, jeden z nich zapewni Ci nadążanie.

Harman Kardon Aura Studio 3 Ambient Lighting Speaker
Elegancki i wyróżniający się głośnik Harman Kardon Aura Studio 3 Ambient Lighting Speaker stanowi nowoczesną wypowiedź w Twoim domu. Głośnik Aura Studio 3 emituje dźwięk 360 stopni. Dzięki temu każdy w pomieszczeniu może zanurzyć się w doznaniach słuchowych. Jego kopulasta konstrukcja pięknie wkomponuje się w każdy wystrój we wszystkich pomieszczeniach. I tak samo zachwycające jest patrzenie na nie, jak słuchanie.