Krótka recenzja iPhone'a SE

image

Apple niedawno wydał nowy iPhone na rynek. iPhone, idąc pod nomenklaturą SE, wygląda bardzo podobnie do iPhone'a, ale nie dajcie się zwieść. To działa tak samo dobrze, jak flagowiec Apple, iPhone 11 Pro. To sprawia, że silny przypadek widząc, jak to tylko idzie za 399 dolarów, więc co dokładnie oferuje najnowszy projekt Apple 4,7″?

Istnieje kilka sposobów, które można wybrać, aby spojrzeć na iPhone SE. Ale jeden z nich szczególnie wyróżniał się - telefon nie pochodzi z potężnymi wnętrzami dużo jak wygląd zewnętrzny może zaprzeczyć, że. Telefon został slated być następcą 2016 pierwszego SE. Jest to najmniejszy i najbardziej przystępny cenowo telefon firmy Apple w tej chwili.

Design

Telefon ma unikalny design, który Apple przyjął podczas swojej pierwszej dekady działalności. Pochodzi z ramek, które niektórzy mogą uznać za niezadowalające zarówno na górnej i dolnej stronie. Będziesz także zauważyć okrągły przycisk domu, który mieści czujniki linii papilarnych do uwierzytelniania biometrycznego. Rogi telefonu są dobrze zakrzywione, aby idealnie pasowały do dłoni.

Procesor

Tutaj jest, gdzie rzeczy zaczynają się interesujące. Jest on wyposażony w ten sam potężny procesor A13 Bionic w iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max. Procesor nie jest tylko cechą popisową, ale raczej użytkową. Usprawnia działanie aparatu i optymalizuje pracę baterii, nie wspominając o szybkości działania.

Budowa i wyświetlacz

Telefon ma ładny ekran o przekątnej 4,7″ z Retina HD LCD. Jest on dostępny w trzech kolorach: czarnym, białym i czerwonym. Ma szklany przód i budowa ciała uzupełnione przez kolor dopasowany zespół aluminium. Obsługuje bezprzewodowe ładowanie i funkcje IP67 wody i kurzu odporność, z których wszystkie uczyni Cię zauroczony nim, jak my.

Aparat

Znajdziesz inny powód, aby rozwidlić pieniądze na ten telefon w aparacie, jeśli nie masz już. Ma podobne specyfikacje kamery jak iPhone 11, mimo że ten ostatni kosztuje 300 dolarów więcej. Na górnej ramce, można zauważyć 7MP przedni aparat tuż obok mikrofonu. Aparat obsługuje tryb portretowy, który jest włączony przez procesor sygnału obrazu i silnik neuronowy jego procesora.

Jego tylny odpowiednik to 12MP kamera z przysłoną f/1.8. Poza tym, ma OIS (optyczna stabilizacja obrazu), oraz tryb portretowy i oświetlenie, jak również. Chociaż tylny aparat nie ma Tryb nocny, ma Smart HDR, LED True Tone flash, i Wide Color Support jako kompromisów.

Oprócz doskonałej jakości obrazu, może nagrywać filmy 4K z prędkością do 60 klatek na sekundę z poklatkowym i slow-mo wideo.

Bateria

iPhone SE jest zasilany przez baterię 1,821mAh - co jest mniej więcej taki sam pakiet soków dla iPhone 8. Listy baterii Apple twierdzi, że telefon ma żywotność baterii, która jest podobna do iPhone 8.

Może trwać do 13 godzin odtwarzania wideo, 5 godzin mniej niż to, jeśli jesteś streaming wideo, i około 40 godzin, jeśli słuchasz audio. Obsługuje szybkie ładowanie i może zyskać do 50% w pół godziny przy użyciu 18W adaptera zasilania.