Najlepsze gadżety techniczne dla projektantów, programistów, entuzjastów druku 3D i muzyków

image

Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, artyści używają technologii do podnoszenia swoich umiejętności. Niezależnie od tego, czy jest to podłączony papierowy tablet, czy też kreatywny laptop, istnieje niezliczona ilość gadżetów, które mogą pomóc nowoczesnej kreatywności w doskonaleniu swoich umiejętności. Przez twórców rozumiemy również programistów, muzyków, a także entuzjastów drukowania 3D. Tak więc, dzisiejszy blog podkreśla niektóre z najlepszych gadżetów technicznych dla projektantów i innych twórców, które mogą naprawdę pomóc Ci opanować sztukę.

Niezależnie od tego, czy jesteś projektantem, deweloperem czy muzykiem, nigdy nie osiągniesz szczytu bez odpowiedniego sprzętu u boku. To jak posiadanie nieskończonego wyświetlacza podczas projektowania nowego projektu. Albo drukarka laserowa do kształtowania swoich pomysłów.

Postanowiliśmy więc uczynić tę niedzielę jeszcze bardziej wyjątkową dla kreatywnych w Tobie. Od projektantów do deweloperów i entuzjastów drukowania 3D do muzyków, każdy może opanować swoje rzemiosło z cool tech w tym blogu.

Najlepsze gadżety dla projektantów

Kreator stacji roboczych Acer ConceptD CP5

Niebo będzie Twoim jedynym ograniczeniem, gdy na biurku będziesz miał stację roboczą Acer ConceptD CP5 Creator Workstation. To potężne urządzenie jest wyposażone w kolory zatwierdzone przez Panton, dzięki czemu Twoje odcienie będą takie, jakie pojawiają się w rzeczywistości. Dodatkowo, dziesięć komputerów o rozdzielczości 1 440p ma obsługę HDR600 oraz odpowiednią częstotliwość odświeżania 170 Hz. Co więcej, komputer ten posiada szereg portów, maskę rozpraszającą światło, wbudowany czujnik światła oraz 99% pokrycie gamą kolorów Adobe RGB.

Acer ConceptD 3 Ezel Creative Laptop

Kolejnym doskonałym gadżetem technicznym dla projektantów jest kreatywny laptop Acer ConceptD 3 Ezel. Dzięki 18-godzinnemu czasowi pracy akumulatora ten laptop pozwoli Ci pracować gdziekolwiek jesteś. Piękny 15,6-calowy wyświetlacz Full HD z certyfikatem Pantone pozwoli Ci zobaczyć kolory, jakie powinny być. A dzięki sześciu różnym orientacjom do wyboru, stansz się kreatywną maszyną. Co najlepsze, dziesięć laptopów waży mniej niż pięć funtów, więc jest całkiem przenośny.

Adobe Creative Cloud Connected Paper Tablet

Podczas korzystania z pióra Moleskine Pen+ można bez wysiłku przenosić szkice z papieru na ekran, korzystając z tabletu Adobe Cloud Connected Paper Tablet. Ten połączony tablet papierowy przeniesie Twoje pomysły na ekran za pośrednictwem ilustratora Adobe. Wreszcie, dzięki funkcji tworzenia kopii zapasowej w chmurze Creative Cloud, będziesz mógł rysować i przesyłać swoje prace z dowolnego miejsca.

Wacom Intuos Pro Creative Pen Tablet

Kreatywny tablet piórkowy Wacom Intuos Pro jest doskonałym gadżetem technicznym dla projektantów. Dziesięć kreatywnych tabletów piórkowych pozwoli Ci pracować wydajnie i kreatywnie z pełną kontrolą. Jest również łatwy w użyciu. Wystarczy podłączyć ten gadżet do komputera i zainstalować sterowniki do pracy z ulubionym oprogramowaniem. Pokochasz gesty wielodotykowe, konfigurowalne klawisze szybkiego dostępu, przełączniki boczne pióra i wiele więcej.

Najlepsze gadżety dla deweloperów

38-calowy, ultraszerokokątny wyświetlacz firmy LG

Dzięki 38-calowemu wyświetlaczowi z funkcją UltraWide Curved Display firmy LG nigdy więcej nie będziesz ograniczony rozmiarem swojego ekranu. Zaprojektowany z myślą o pracy twórczej, ten piękny wyświetlacz charakteryzuje się proporcjami obrazu 21:9 i obejmuje ponad 99% spektrum sRGB. A dzięki technologii Wide Quad High Definition+, rozdzielczość jest wyraźniejsza niż w standardowym HD. Co więcej, ten designerski gadżet jest wyposażony w port USB Type-C, USB 3.0 Quick Charge oraz wbudowany głośnik.

Bezprzewodowa mysz Logitech M570 Trackball Mouse

Kiedy pracujesz na komputerze przez cały dzień, potrzebujesz wygodnej myszy, takiej jak Wireless Trackball Mouse Logitech M570. To jeden z naszych technologicznych gadżetów dla projektantów i programistów, który jest niezbędny, ponieważ jego kształt sprawia, że jest wygodna przez wiele godzin użytkowania. Ponadto jej wbudowany trackball pomaga ustabilizować rękę i ramię. Ponadto, ta bezprzewodowa mysz potrzebuje tylko jednej baterii AA na okres do 18 miesięcy.

Keychron K1 Ultra-Slim Klawiatura bezprzewodowa mechaniczna

Uzyskaj klawiaturę zaprojektowaną z myślą o produktywności dzięki Ultra-Smukłej Bezprzewodowej Klawiaturze Mechanicznej Keychron K1. Dzięki niezależnym przełącznikom ta klawiatura ułatwia pisanie w stylu Magic Keyboard. Ponadto ta klawiatura wymaga mniej siły i mniej ruchów palców, dzięki czemu palce będą czuć się bardziej komfortowo podczas pisania. Spodoba Ci się elegancki, nowoczesny design tego gadżetu, który wzbogaci każde miejsce pracy.

Adapter HyperDrive USB-C Hub Mac Adapter

Kolejnym z naszych wspaniałych gadżetów technicznych dla projektantów i programistów jest HyperDrive USB-C Hub Mac Adapter. Ten gadżet posiada 11 portów w jednym urządzeniu, dzięki czemu ma wszystko, czego potrzebujesz, aby w pełni wykorzystać swój potencjał. Dzięki połączeniu USB-C z komputerem hub ten oferuje HDMI, Mini DisplayPort, VGA, Gigabit Ethernet, SD, micro SD, trzy porty USB 3.1 i wiele innych. Co więcej, po podłączeniu dwóch wyświetlaczy 1080p 60Hz w komputerze, koncentrator zapewnia rozdzielczość wideo do 4K.

Najlepsze gadżety dla muzyków

Arturia KeyStep Pro Keyboard Sequencer

Arturia KeyStep Pro Keyboard Sequencer jest jednym z naszych technicznych gadżetów, które muzycy pokochają. To dlatego, że ten kompaktowy kontroler pozwoli Ci występować wszędzie i oferuje cztery niezależne polifoniczne sekwencery. Dodatkowo, gadżet ten posiada 16 częściowy zintegrowany sekwencer perkusyjny. Wreszcie KeyStep umożliwia tworzenie skomplikowanej muzyki bez uczucia przytłoczenia jej łatwymi w obsłudze elementami sterującymi.

Akai MPC Live II Portable Music Production Tool

Twórz muzykę, gdy tylko zainspirujesz się przenośnym narzędziem do produkcji muzyki Akai MPC Live II. Głośniki w tym MPC są wbudowane w dno tego gadżetu, więc nie musisz ich również nosić. Możesz podświetlać 27 przycisków funkcyjnych w kolorze bursztynowym, czerwonym lub zielonym. Akai MPC Live posiada również nowe przyciski, takie jak Mute, Time Correct i Mix.

Bowers & Wilkins PX7 Bezprzewodowe słuchawki douszne

Bowers & Wilkins PX7 to bezprzewodowe słuchawki douszne. Jest to jeden z naszych technologicznych gadżetów dla muzyków, który oprócz adaptacyjnej technologii redukcji szumów oferuje również wysokiej jakości dźwięk. Ale jeśli chcesz usłyszeć, co dzieje się wokół Ciebie, po prostu podnieś jedną z wkładek dousznych. Twoja muzyka zatrzyma się, dopóki nie będziesz gotowy. A tylko 15 minut ładowania daje Ci pięć godzin zabawy.

Sensel Morph Kontroler MIDI

Bądź kreatywny wszędzie z Sensel Morph Kontroler MIDI. Ta klawiatura kontrolera MIDI jest tak przenośny, że można umieścić go w torbie lub plecaku na lekcję muzyki lub gdy idziesz do przyjaciela. Co ciekawe, Morph nie jest tylko dla muzyki. Możesz jej używać do pisania, grania i nie tylko. Podłącz swoje urządzenie do tego kontrolera przez USB lub Bluetooth, aby uzyskać większą przenośność.

Sprawdź także: Drukarka Laserowa, Czy Drukarka Atramentowa - Którą Lepiej Wybrać?

Najlepsze gadżety dla entuzjastów druku 3D

M-Jewelry Bezprzewodowa drukarka DLP 3D

M-Jewelry Wireless DLP 3D Printer jest narzędziem, którego potrzebują jubilerzy, dentyści i profesjonalni projektanci. Ten gadżet pomaga projektantom wprowadzić swoje pomysły w życie w jednej chwili, w tym najbardziej skomplikowanych projektów niezbędnych dla biżuterii i stomatologii. Na szczęście, M-Jewelry ma kompaktową budowę, bezprzewodową łączność i przyjazny dla użytkownika ekran dotykowy. Jest on zgodny z surowymi wymogami zawodu lekarza, ale może obsługiwać inne profesjonalne projekty.

3doodler Create+ 3D Printing Pen

Rysuj stałe obiekty 3D za pomocą wytłaczanego, podgrzanego tworzywa sztucznego, które wysycha natychmiast za pomocą pióra 3doodler Create+ 3D Printing Pen. Po prostu narysuj, a Twoje projekty będą podążać za Twoją ręką w powietrzu. Pióro Create+ daje Ci lepsze wrażenia niż jego poprzednik. Będziesz miał większą kontrolę nad szybkością i pewniejszą pracę z różnymi rodzajami plastiku. Jest ono również bardziej wytrzymałe i nadaje się dla osób w wieku od 14 lat.

Creality CR-6 SE Zestaw drukarki 3D DIY

Kolejnym z naszych wspaniałych gadżetów technicznych dla entuzjastów druku 3D jest Creality CR-6 SE DIY 3D Printer Kit. Ten gadżet wnosi magię drukowania 3D dla początkujących, ponieważ jest przystępny cenowo i łatwy w konfiguracji. Ponadto posiada modułową dyszę, teflonową rurkę oraz dodatkowe części eksploatacyjne. Co więcej, posiada oryginalną strukturę wytłaczarki dla łatwiejszego wprowadzania danych. Co najlepsze, dzięki 4,3-calowemu kolorowemu ekranowi dotykowemu, łatwo będzie zacząć tworzyć tyle, ile chcesz.