Nie można się oprzeć tym inteligentnym meblom

image

Kinetyczny stół artystyczny lub inteligentny, chłodniejszy stolik przy łóżku brzmi całkiem słodko. A projekty inteligentnych mebli z 2020 roku są o wiele fajniejsze, niż możesz sobie wyobrazić. W rzeczywistości, wiele projektów sprawia, że Twoje meble można dostosować do własnych potrzeb, więc możesz je kształtować w oparciu o swoje preferencje. Jeśli zamierzasz przeprojektować swój dom lub po prostu wzmocnić swoją przestrzeń, te inteligentne opcje mebli są całkowicie warte wypróbowania.

Niezależnie od tego, czy jest to zupełnie nowy pokój ogrodowy dedykowany Twojemu biuru domowemu, czy też łóżko wyglądające prosto z filmu sci-fi, inteligentne meble 2020 sprawiają, że nasze szczęki opadają na każdym kroku. Nigdy nie spodziewaliśmy się takiego poziomu innowacyjności w meblach, a projektanci zaskakują nas każdego dnia.

Dzisiejsza łapanka to coś więcej niż tylko lista fajnych, ale przypadkowych produktów. Od dywaników, które składają się jak krzesła, po stoliki boczne z wbudowanymi chłodziarkami - to są gadżety, w które naprawdę się zaangażujesz. Jeśli tak samo jak my uwielbiasz inspirowane technologie wzory do dekoracji domu, ta łapanka trafi bezpośrednio do Twoich zakładek.

Livit Studypod Luxury Garden Room
Stwórz idealną przestrzeń do pracy w domu dzięki Livit Studypod Luxury Garden Room. Materiał Studypod jest wodoodpornym kompozytem, który zapewnia bezpieczeństwo Tobie i Twoim urządzeniom biurowym. Szklane okno przepuszcza dużo światła słonecznego. Studypod można nawet wykorzystać jako miejsce do ćwiczeń lub pensjonat. Niezależnie od tego, jak go używasz, to miejsce daje Ci dodatkową przestrzeń życiową, której potrzebujesz.

Stolik do kawy Love Hulten Retro Gamer Desk
Stolik do kawy Love Hulten Retro Gamer Desk jest kolejną z naszych inteligentnych opcji mebli, którym nie sposób się oprzeć. Dzięki swojemu wzornictwu retro, ten stolik do kawy odsłania ukryty system domowy arkadowy. Lśniące mosiężne gałki, joystick i przyciski są wspaniale wykonane i wywołają uśmiech na twarzy każdego gracza.

Krzesło obrotowe Magis Spun
Twój fotel złoży oświadczenie, gdy będziesz miał obrotowy fotel Magis Spun. Nie jest to typowy fotel, Magis ma kształt obrotowego blatu. Kiedy usiądziesz, możesz obrócić się o 360 stopni bez przewracania, dzięki wystającemu pierścieniowi zewnętrznemu. Ten gadżet jest zarówno dziełem sztuki, jak i fajnym miejscem do siedzenia. Co najlepsze, to krzesło jest dostępne w kilku kolorach, aby dopasować się do Twojej przestrzeni.

YOY Składany dywanik Krzesło
Kiedy masz krzesło składane YOY Rug Chair, twój dywan nie musi po prostu tam siedzieć. Możesz użyć go jako krzesła. 10-milimetrowa konstrukcja jest solidna, ponieważ jest wykonana z aluminium. Od projektantów Naoki Ono i Yuuki Yamamoto jest to jedna z naszych inteligentnych opcji meblowych, która doda elegancji każdemu domowi lub biuru. Jest to szczególnie idealne rozwiązanie dla małych przestrzeni, ponieważ maksymalizuje przestrzeń meblową.

Sobro Smart Side Table
Stół boczny Sobro Smart Side Table unowocześni Twoją sypialnię dzięki swoim inteligentnym funkcjom. Ma wbudowaną szufladę z chłodnicą na te czasy, kiedy potrzebujesz zimnego napoju w nocy. Podobnie, posiada zamykaną szufladę na schowek, zintegrowaną ładowarkę bezprzewodową, cztery porty USB i dwa gniazda do ładowania. Co więcej, jego głośniki odtwarzają muzykę przez Bluetooth i mogą nawet poprawić Twój sen dzięki białemu szumowi. Nadszedł czas, aby oddać swoją starą szafkę nocną i kupić Sobro Smart Side Table.

Hi-Interiors HiBed Canopy Smart Bed
Innym z naszych inteligentnych opcji mebli jest Hi-Interior HiBed Canopy Smart Bed. To łóżko to coś więcej niż tylko miejsce do spania; oświetla obszar wokół stóp, gdy musisz wstać w środku nocy. Dodatkowo, łóżko to posiada wbudowany telewizor z projekcją o wysokiej rozdzielczości. W ten sposób Twój telewizor nie zajmie cennej przestrzeni na ścianie. Ten luksusowy produkt sprawi, że Twoja sypialnia stanie się inteligentniejszym miejscem.

AiT Smart One App-Controlled Desk
Biurko AiT Smart One App-Controlled Desk to biurko, na którym naprawdę nie możesz się doczekać pracy. To dzięki jego wspaniałym cechom. To jedyne w swoim rodzaju biurko z regulacją wysokości ma na uwadze Twoje zdrowie, ponieważ dzięki aplikacji na smartfon pozwala Ci wiedzieć, kiedy siedzisz zbyt długo. Specjalne funkcje obejmują przyjazne dla biura ćwiczenia fitness i odstresowujące, bezprzewodową ładowarkę, szufladę bezpieczeństwa, oświetlenie LED w otoczeniu, dyfuzor do aromaterapii i wiele innych.

Krzesło sterowane gestem Elysium
Krzesło sterowane gestem Elysium to prawdopodobnie najwygodniejsze krzesło, na jakim kiedykolwiek usiądziesz. To dlatego, że to futurystyczne krzesło daje Ci poczucie nieważkości, ponieważ posiada sprężyny tapicerskie połączone z włóknem węglowym w miejscach, w których zazwyczaj czujesz napięcie. Ponadto, tryb swobodnego ruchu daje Ci beztarciową równowagę, którą kontrolujesz jednym gestem.

Meble transformacyjne SPYNDI
Kto mówi, że twoje meble muszą pozostać w tym samym kształcie? Meble SPYNDI Transformational Furniture dostarczane są w zestawie ponad 70 drewnianych elementów, które można przymocować, aby stały się każdym projektem, jaki masz na myśli. Tak więc możliwości są nieograniczone. Ponadto, elementy drewniane są łatwe w użyciu, a każdy z nich ma przypisany kąt. Dzięki temu można zbudować ergonomiczny fotel wypoczynkowy lub wyprofilowaną otomanę.

Przemysł syzyfowy Kinetic Art Meble stołowe z twardego drewna
Meble Syzyfowe Przemysł Kinetic Art Meble Stołowe Hardwood są pięknym dodatkiem do każdego pomieszczenia. Dzięki przyciemnianym ciepłym białym lub naturalnym białym diodom LED, te kinetyczne meble artystyczne same w sobie tworzą ciepłą atmosferę, więc nie musisz kupować lampy podłogowej. Wewnątrz blatu znajduje się metalowa kula, która cicho przetacza się przez piasek, szkicując piękne wzory. Ten stół z pewnością zwiększy współczynnik wow Twojego salonu.