Nowy wyciek wideo rzekomo przedstawia wszystkie trzy atrapy iPhone'a 2018

image

Jak co jakiś czas, nowy wyciek pojawił się hinting o Apple's 2018 iPhone jednostek atrapy. Nowy wyciek wideo, który został opublikowany na YouTube, pojawia się wśród spekulacji na temat oficjalnej daty premiery, jaką nazwę będzie nosił i co będzie zawierał. Jest już pewne, że trzy nowe iPhone'y, które zostaną wydane, będą obejmować zaktualizowany iPhone X i iPhone X Plus. Oba będą wyposażone w ekrany OLED. Spekuluje się, że jedno z trzech wyczekiwanych urządzeń będzie się nazywać iPhone 9.

Wczoraj twórca wideo o nazwie DetritBORG zamieścił na YouTube film, na którym rzekomo znajdują się atrapy trzech oczekiwanych iPhone'ów, które mają zostać wydane we wrześniu. Wyciek następuje dokładny trend używany przez Sonny Dickson, australijski tipster dobrze pamiętany za jego ekskluzywnych wycieków iPhone 5c z powrotem w 2013 roku.

Podobnie jak wszystkie poprzednie przecieki, nowe wideo po raz kolejny potwierdza, że trzy urządzenia będą wyglądać jak iPhone X pierwszej generacji. Chociaż zarówno iPhone X i X Plus są identyczne kopie, ten ostatni posiada szerszy ekran, który sugeruje, że będzie miał większą baterię. Po przejrzeniu wideo zauważyliśmy, że wszystkie trzy iPhone'y będą wyposażone w system kamer TrueDepth, który będzie wspierał uwierzytelnianie Face ID oraz notcha. Jednak może być niewielka różnica w wielkości wyświetlacza flankującego notcha na iPhone X Plus.

Dalsze szczegóły z wideo, obserwowane z bliska, ujawniają znaczące różnice między iPhone'em X a iPhone'em 9. Oczekuje się, że iPhone X będzie wyposażony w 5,8-calowy panel OLED, podczas gdy iPhone 9 będzie miał 6,1-calowy ekran LCD mniejszy niż 6,5-calowy panel OLED dla X Plus.

Oczekuje się również, że iPhone 9 będzie miał większe boczne i dolne ramki w porównaniu do innych urządzeń. Powodem tego jest fakt, że ekrany LCD mogą nie być tak elastyczne jak OLED. Dodatkowo, słuchawka ma jednoobiektywowy aparat z tyłu, który został zaprojektowany, aby uczynić go tańszym od reszty. Chociaż może to nie być tylko cięcia kosztów funkcji, to jest podobno pominąć wsparcie 3D touch i dom mniejszą pojemność pamięci RAM niż inne.

Wszystkie trzy telefony mają mieć preinstalowaną wersję iOS 12 wraz z wyprodukowanym przez TSMC chipsetem A12. Aby wyeliminować potrzebę zakupu oddzielnej szybkiej ładowarki dla swoich użytkowników, Apple będzie pakować szybką ładowarkę w pudełku dla każdego z nowych urządzeń.

Wreszcie, nowa zmiana w konstrukcji iPhone'a 9 oznacza, że tacka na kartę SIM będzie teraz umieszczona niżej z boku telefonu niż zwykle. Projekt jest prawdopodobnie pod wpływem plotek, że słuchawka będzie dom dual-SIM funkcji, co czyni go pierwszym w swoim rodzaju.

Oczekuje się, że Apple odsłoni swoją linię 2018 iPhone'ów do 12 września. Oznacza to, że iPhone'y będą dostępne we wszystkich głównych sklepach do końca września. Jednak według krążących plotek mogą wystąpić opóźnienia w wydaniu iPhone'a 9 z powodu niepowodzeń produkcyjnych.

Źródło wideo: https://www.youtube.com/watch?v=aSuUAr24BIw