Pięć rzeczy do zrobienia na nowym iPhonie 11

image

Najnowsze flagowe telefony Apple; trio iPhone 11 trio, są czymś, co można podziwiać, zwłaszcza nowy aparat. Oprócz aparatu, Apple zawarło również kilka nowych funkcji i funkcjonalności w telefonie. w telefonie. W tym artykule przyjrzymy się rzeczom, które musisz zrobić po rozpakowaniu nowego iPhone'a.

Skonfiguruj Face ID

Jest to jedna z pierwszych rzeczy podczas konfiguracji. Face ID zapewnia środki bezpieczeństwa, dzięki którym możesz zablokować lub odblokować telefon. Od czasu iPhone'a X Face ID zastąpiło biometryczny sposób iPhone'a używany do uwierzytelniania użytkownika; Touch ID. Face ID otrzymało różne aktualizacje i w tej chwili jest jednym z najbezpieczniejszych biometrycznych sposobów do uwierzytelniania użytkownika iPhone'a. Ustawienie Face ID będzie najrozsądniejszą po rozpakowaniu nowego iPhone'a 11. Jeśli nie skonfigurowałeś Face ID podczas początkowego procesu konfiguracji, wykonaj następujące czynności: przejdź do Ustawienia > Face ID i Passcode > Set up Face ID. Jest to proste i łatwy sposób na odblokowanie telefonu.

Włącz zoptymalizowane ładowanie baterii

Ta przydatna funkcja została wprowadzona w systemie iOS 13. Zoptymalizowane ładowanie baterii ma na celu wydłużenie czasu pracy baterii poprzez wymuszenie zdrowszych nawyków ładowania. Większość ludzi ładuje swoje smartfony w nocy, a Bateria potrzebuje tylko kilku godzin, aby się w pełni naładować. Jednak pozostawienie pozostawiając telefon podłączony do prądu, żywotność baterii pogarsza się z czasem. Dzięki zoptymalizowanemu zoptymalizowanym ładowaniem baterii system iOS uczy się Twoich nawyków związanych z nocnym ładowaniem i analizuje je. porównując je z Twoim alarmem. Gdy następnym razem podłączysz telefon do ładowania w nocy, bateria naładuje się do 80%. Następnym razem, gdy podłączysz telefon do ładowania w nocy, bateria naładuje się do 80%, a następnie zostanie wstrzymana. Ładowanie zostanie wznowione do 100% tuż przed przebudzeniem. Zapewnia to zdrowszy cykl ładowania i długotrwałe działanie baterii. Aby włączyć tę funkcję, przejdź do Ustawienia > Bateria > Zdrowie baterii > Zoptymalizowane ładowanie baterii.

Robienie slofie

Slofie to selfie w trybie slo-mo. To Jest to jeden z nielicznych dodatków w przedniej kamerze iPhone'a 11. Slofie to selfie w zwolnionym tempie 120 klatek na sekundę. W przypadku, gdy jesteś znudzony lub chcesz uzyskać kreatywny i zabawny, zrób slofie. Aby to zrobić, uruchom aplikację Aparat, przełącz się na aparat i wybierz tryb Slo-Mo. Stuknij w spust migawki i wykonaj kilka szybkich zabawnych ruchów aż do skutku. Podobnie jak w przypadku trybu Boomerang na Instagramie.

Zrób zdjęcie szerokokątne

Modele iPhone'a 11 z ultraszerokokątną kamerą mogą nagrywać wideo i robić zdjęcia o kącie widzenia 120 stopni. pole widzenia. Dzięki takiemu widokowi możesz uchwycić więcej scen bez konieczności fizycznego cofania się. cofać się fizycznie. Aby efektywnie korzystać z tego nowego aparatu, trzeba się wiele nauczyć. efektywnie, ale jest to łatwe do opanowania. Aby robić zdjęcia szerokokątne, musisz przełączyć się na właściwy aparat. W aplikacji Aparat dotknij przycisku .5x lub 1x aby przełączać się między aparatami.

Zrób zdjęcie w trybie nocnym

Oprócz nowych trybów, możesz Oprócz nowych trybów możesz też robić ciekawe zdjęcia przy słabym oświetleniu, korzystając z trybu nocnego. iPhone 11 automatycznie wykrywa słabe oświetlenie podczas korzystania z aparatu i sugeruje, kiedy potrzebny jest tryb nocny. tryb nocny jest potrzebny. Zobaczysz ikonę przypominającą księżyc, przez którą przebiegają linie. Aby na stronie Aby użyć trybu nocnego, stuknij ikonę. Obok niej pojawi się licznik czasu. Licznik ten wskazuje, ile sekund potrzeba, aby zrobić interesujące zdjęcie w trybie nocnym. Tryb nocny. Stuknij migawkę, gdy będziesz gotowy i postaraj się pozostać nieruchomo aż do wykonania zdjęcia. zostanie zrobione.

Podsumowanie

Oto kilka istotnych rzeczy do zrobienia na swoim iPhone 11. Jeśli masz ulubione, daj znać w sekcji komentarzy.