Plotki o iPhone 12: Wszystko, co musisz wiedzieć

image

Od czasu pojawienia się iPhone'a X, Apple zawsze urzeka swoich użytkowników subtelnymi zmianami konstrukcyjnymi i aktualizacjami swoich iPhone'ów. Według młyna plotek, Apple ma wydać cztery nowe iPhone'y 12s w najbliższym październiku. Należą do nich 5,4-calowy iPhone 12, 6,1-calowy iPhone 12 Max i iPhone 12 Pro, i wreszcie 6,7-calowy iPhone 12 Pro Max. Ta seria iPhone'ów będzie pochodzić preloaded z nowo wydanym iOS 14. Oto niektóre z rumorowanych specyfikacji iPhone 12.

Design

Oczekuje się, że iPhone 12 będzie pakować metalową ramkę podobną do tej z iPhone 4. Ta rama będzie owinięty z krawędzi do krawędzi zakrzywiony wyświetlacz. Oczekuje się również, że taca sim zostanie przeniesiona na niższą stronę przycisków głośności. Ma to na celu stworzenie miejsca dla łączności 5G. Ponadto, iPhone 12 będzie również sport nowy kolor granatowy; to według deweloperów XDA, oprócz najbardziej popularnych i już istniejących kolorów. Oprócz Face ID, co najmniej jeden z iPhone'ów będzie oferował ultradźwiękowy czujnik linii papilarnych pod wyświetlaczem.

Wydajność

Zgodnie z zasadą, Apple w swoich kolejnych flagowych iteracjach zawsze stosuje najnowsze układy scalone. Oznacza to, że flagowce iPhone 12 będą korzystać z chipu A41 Bionic z zaawansowaną sztuczną inteligencją do zadań AR. Ten chip bioniczny będzie mniejszy i szybszy. Ponadto oczekuje się, że flagowiec iPhone 12 będzie wyposażony w łączność 5G. Apple pozostaje w tyle w tym sektorze z powodu swoich nieszczęść chipowych.

Jeśli chodzi o pamięć masową, plotka głosi, że iPhone 12 i iPhone 12 max będą miały wewnętrzną pamięć masową o pojemności odpowiednio 64 GB i 128 GB. iPhone 12 pro max będzie miał początek od 128 GB i nie ma gniazda dla zewnętrznej karty micro Sd. Opierając się na przeciekach, iPhone 12 i iPhone 12 max będą miały pamięć RAM o pojemności 4 GB, podczas gdy reszta flagowców będzie miała pamięć RAM o pojemności 6 GB.

Kamery

iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max będą miały tylną potrójną konfigurację kamery plus nowy czujnik LiDAR, podczas gdy oczekuje się, że iPhone 12 i iPhone 12 Max będą pakować podwójne kamery. Apple może również włączyć kamerę 3D. Kamera selfie będzie miała 12 MP, f/2.2, 23 mm (szeroka). Nowe modele będą wspierać jakość wideo 4K przy 120fps i 4K przy 240fps.

Bateria, zasilacz i wkładki douszne.

Spekulacje wskazują, że pojemność baterii iPhone'a 12 będzie niższa niż w przypadku iPhone'a 11. Mniejszy iPhone 12 będzie wyposażony w baterię o pojemności 2 227 mAh, podczas gdy zarówno iPhone 12 Max, jak i iPhone 12 Pro będą wyposażone w baterię o pojemności 2 775 mAh. iPhone 12 Pro Max będzie miał większą pojemność 3,687 mAh. Najnowsze doniesienia mówią, że flagowce nie będą dostarczane z zasilaczem ani słuchawkami. Trzeba będzie je dokupić osobno. Apple chce w ten sposób obniżyć koszty.

Wrap up

Chociaż nie ma zbyt wielu informacji, obecne przecieki, plotki i rendery dają szczegóły na temat tego, czego można się spodziewać. Ponieważ informacje te mogą się zmienić w każdej chwili, weź to z szczyptą soli. Więcej informacji na: http://jaklubisz.pl