Przyszłe iPhone'y mogą mieć laserowy czujnik 3D

image

Nie tak dawno temu widzieliśmy, jak Apple wypuściło na rynek swojego najnowszego flagowca iPhone'a; potężnego iPhone'a X. Już teraz rynek jest zalany ciekawskich użytkowników, którzy są głodni najnowszych produktów iPhone, ogromnie kupując urządzenie. Podczas gdy to dzikie polowanie trwa; istnieją plotki na temat następnego ruchu Apple, aby wprowadzić na rynek jeszcze nowszą wersję iPhone'a, przyjdź roku 2019. Znając ten fakt sam, sprawia, że można sobie wyobrazić, co Apple jest w toku obecnie, aby nowe nadchodzące urządzenie, aby być jeszcze lepsze i ciekawe. Najwyraźniej, zgodnie z Bloomberg, Apple jest już głęboko w fazie rozwoju wymyślania z nowym czujnikiem 3D. Czujnik 3D będzie zainstalowany na tylnej części przyszłych iPhone'ów, w celu poprawy firmy rozwijających się aplikacji rozszerzonej rzeczywistości.

Według raportów o rzekomo technologii w toku, wszystkie one sugerują, że technologia będzie działać poprzez strzelanie laserów z iPhone'a. System będzie z kolei mierzyć czas potrzebny do odbicia się z powrotem i ustalić informacje o głębokości. Jednak te same informacje o głębokości mogą być generowane przez wykorzystanie podwójnych kamer, z jak Apple. Przez podczerwieni opartej na technologii Face ID, pozwala na gracing wcięcia na przedniej stronie potężnego iPhone'a X. Google również nie pozostaje w tyle, jak to jest już za pomocą technologii, wykorzystując podwójne piksele w swoim ostatnim Pixel 2 aparatu. System jest w stanie wyprodukować wystarczająco dużo efektu paralaksy dla lepszych wyników. Niemniej jednak, Apple nowa technologia czujnika laserowego 3D, oczekuje się, że lepsze, bardziej precyzyjne i solidne wyniki będą realizowane.

Dalsze raporty z Bloomberg wskazują, że Apple jest obecnie układanie strategii wooing dostawców dla technologii czujnika 3D. Nawet jeśli wszystkie te wysiłki są podobno wykonane przez Apple, nie ma absolutnej gwarancji, że technologia ta będzie go do jeszcze przyjść do 2019 iPhone. Jednak jest jasne, że teraz, że techs jak True Depth czujniki, które znajdują się zintegrowane z identyfikatorem twarzy iPhone X są stale pobytu. Wiedząc o tym fakcie, Apple pracuje teraz nad stworzeniem czujnika 3D, który zostanie zintegrowany z tyłu 2019 iPhone'a, aby stworzyć świadomość po obu stronach telefonu.

Wiedząc o ARKit firmy Apple, wszyscy możemy się zgodzić, że wprowadzenie laserowego systemu czujników 3D do iPhone'a 2019 znacznie zwiększy aplikacje rzeczywistości. Co więcej, Apple's ARKit jest już na kursie, demonstrując fajne i imponujące przykłady rozszerzonej rzeczywistości na gadżetach iOS. Stąd jedyną logiką pozostaje dla Apple wprowadzenie laserowego czujnika 3D, aby skalować ten rozwój dalej.