Samsung Bezprzewodowa ładowarka dla iPhone X

image

Jeśli udać się do sklepów z akcesoriami telefonów dzisiaj, natkniesz się na tonę bezprzewodowych ładowarek, wszystkie z różnych punktów cenowych. Ładowarki te mają prawo wyważone cena, wygodny szybkość ładowania i nadaje się dla użytkowników iPhone. Imponująca cecha, że należy patrzeć, gdy coraz ładowarka jest uchwyt ma na telefon, zapobiegając wibracje niekończące się, nudne powiadomienia telefonu.

Aby być jasne, istnieje duża różnica między najlepszym i ulubionym, jeśli chodzi o produkty, które chcemy w naszych codziennych operacji. Doceniam i uznaję wysiłki podejmowane przez różne nadchodzące firmy, aby zbudować unikalne bezprzewodowe gadżety i akcesoria. Niemniej jednak, moje wieloletnie zaufanie pozostaje przy ładowarkach opracowanych przez firmę Samsung. Ilekroć trzeba new-tech ładowarka pad dla mojego iPhone'a, Samsung będzie na długo być dzwonienie w moich myślach. Aby być konkretnie Samsung Fast Charge Wireless Charger. Ładowarka jest wyposażony w Convertible Stand W / AFC do montażu na ścianie. Według rynku, ładowarka teraz wycofuje się na 89,99 dolarów, warte wydatku cenowego. Ponadto, nadal można go znaleźć na Amazon na $ 62.32 obecnie.

Do teraz, zainteresowany nabywca produktów będzie chciał wiedzieć, dlaczego lubię ten konkretny Wireless Charger. Cóż, poniżej znajduje się lista najważniejszych powodów, dla których Samsung Wireless Charger jest moim ulubionym i nadaje się do mojego iPhone'a:

    Pochodzi załadowany z pakietem mocy, który zawiera wystarczającą moc, aby szybko naładować iPhone i każdy telefon Galaxy. Posiada opcję ładowania przez wtyczkę USB-Typ C. Oznacza to, że można go używać wraz z innymi urządzeniami, które już używasz do ładowania laptopa. Przydaje się podczas podróży Można ją regulować od podkładki do kąta odpowiedniego dla Twojego stołu. Ma zaletę składania się do mniejszego pakietu dla łatwiejszego Posiada zainstalowany materiał skóropodobny na górnej powierzchni, umożliwiający pewny chwyt podczas korzystania z ładowania bezprzewodowego. Tak więc, iPhone pozostaje przyczepiony do ładowarki mocno.

Główną zaletą jest kątowe umiejscowienie ładowarki bezprzewodowej. Główny problem związany z płaską podkładką polega na tym, że ryzyko/niewygoda związane z wibracją telefonu spadającego z podkładki jest wysokie. Ponadto, nawet jeśli wibrujący telefon może nie spaść z podkładki, są szanse, że znajdzie się poza centralną pozycją, gdzie ładowanie bezprzewodowe jest maksymalne. Niemniej jednak, dzięki podkładce z możliwością ustawienia kąta, szanse te są znacznie mniejsze.

Dla użytkowników iPhone'a X, podkładka do ładowania kątowego przyda się na wiele sposobów. Główną zaletą jest agenda powiadomień. Wersja iOS 11 iPhone'a X została wyposażona w funkcję, która automatycznie ukrywa nowe powiadomienia, chyba że zostanie wyczute Face ID. Pad ładowania kąt przychodzi w porę, gdy próbuje przeczytać nowe powiadomienie, jak nie jest dużo szczepienia potrzebne do twarzy ID siebie, w porównaniu do płaskiej ładowarki pad. Z płaskiej ładowarki pad, oznacza to, że trzeba dźwigać głowę nad ekranem do identyfikacji i przeglądania powiadomień.

Każdy dobry produkt ma swoje negatywne strony. Bezprzewodowa ładowarka Samsunga dla iPhone'ów pada ofiarą tego faktu. Oto kilka wyzwań stawianych podczas korzystania z produktu:

    Ma ogromny obtuse, które nagle włączyć w czasach. Ma USB-Type C wtyczki ładowania, co oznacza, jeśli przypadkowo stracić oryginalny adapter Samsunga, a następnie ryzyko podłączania USB do nie zalecane adaptera, który może okazać się niebezpieczne. Niebieski wskaźnik ładowania LED, niedoskonale umieszczony, aby świecić jasno w oczy.

Jednakże, ponieważ magnesy nie są najlepszą opcją dla trzymania telefonów w miejscu i bezpiecznie pod kątem odpowiednim dla bezprzewodowego ładowania już; następnie Samsung Wireless Charging Pad jest następnym wielkim rozwiązaniem, którego jeszcze nie doświadczyliśmy. Na zdrowie!