Słuchawki Pixel Buds firmy Google vs. AirPods firmy Apple

image

Teraz, gdy Google pozbyło się gniazda słuchawkowego, nadszedł czas, by zobaczyć, kto rządzi na falach radiowych. Oto kto jest mistrzem na arenie bezprzewodowych słuchawek, pomiędzy Apple AirPods i Google Pixel Buds. Aby wyłonić zwycięzcę, zestawiliśmy je ze sobą. To porównanie jest oparte na tym, co wiemy do tej pory o Pixel Buds. Z wyjątkiem ceny, która jest taka sama.

Funkcjonalność i wzornictwo

Obie bezprzewodowe słuchawki oferują prawie taką samą funkcjonalność, jeśli chodzi o sposób ich działania. Przyjrzyj się;

Połączenie

Pixel Buds i AirPods używają technologii Bluetooth do połączenia. AirPods polegają na chipie W1, podczas gdy Google wymyśliło sposób, aby Pixel Buds parowały się bezproblemowo bez dodatkowych elementów. W obu parowanie jest łatwiejsze niż w przypadku korzystania z innych zestawów słuchawkowych z funkcją Bluetooth. Możesz używać ich również z innymi telefonami, ale stracisz pewne specyficzne funkcje; w przypadku słuchawek Buds, otrzymujesz mniej funkcji z innymi telefonami niż to, co oferują AirPods.

Elementy sterujące

Nie trzeba dodawać, że z dotykiem pojemnościowym na prawym Pixel Bud, AirPods nie są już mecz. W zależności od tego, jak stukniesz Bud, otrzymasz różne funkcje. Obejmują one: stuknij, aby odtwarzać i wstrzymywać muzykę, przesuń, aby dostosować głośność, podwójne stuknięcie, aby przeczytać powiadomienia na głos, i stuknij i przytrzymaj do tłumaczenia. AirPods umożliwiają dwukrotne stuknięcie.

Żywotność baterii

Nie będzie kłamstwem, jeśli powiemy, że Pixel Buds skopiowały AirPods, jeśli chodzi o sekcję baterii. W obu przypadkach otrzymujemy około 4-5 godzin pracy na baterii, przy czym etui oferuje więcej ładunku, aby utrzymać Cię w ruchu i szybkie ładowanie. Jedyna różnica polega na tym, że Pixel Buds mają większą obudowę w porównaniu do Apple.

Wzornictwo

Aby słuchać zarówno swojego świata, jak i utrzymywać kontakt z otoczeniem, obie słuchawki zostały zaprojektowane tak, aby można je było umieścić przy uchu. Taka konstrukcja pozwala Ci być świadomym/słuchać częściowo tego, co dzieje się na zewnątrz. To właśnie w tej konstrukcji Pixel Buds przewyższają AirPods. Przewód dołączony do słuchawek Pixel Buds pozwala na regulację ich dopasowania do ucha. Jeśli chodzi o słuchawki bezprzewodowe, AirPods są naprawdę bezprzewodowe ze względu na przewód, który posiadają słuchawki Pixel Buds. Z drugiej strony, trudno jest zgubić słuchawki Buds w porównaniu ze słuchawkami AirPods.

Tłumaczenie

To jest miejsce, w którym Pixel Buds całkowicie niszczą AirPods. Google twierdził, że oferują one tłumaczenie w czasie rzeczywistym do ucha. To jest, można być w stanie komunikować się z inną osobą z innego języka i wiedzieć, co mówią. Mówią z powrotem do telefonu, pąki tłumaczyć, a otrzymasz usłyszeć je w swoim ojczystym języku. Słuchawki Buds potrafią tłumaczyć 40 języków.

Cyfrowy asystent

Zarówno Pixel Buds jak i AirPods dają Ci dostęp bez użycia rąk do odpowiednich asystentów: Google Assistant i Siri.

Podsumowanie

Zarówno słuchawki Pixel Buds, jak i AirPods są dobrze wyposażone pod względem tego, co oferują. Chociaż AirPods trafił na rynek wcześniej, wydaje się, że Google wziął swój czas, aby dostać coś w prawo. Dziś Ty będziesz sędzią i powiedz nam, kto jest mistrzem w sekcji komentarzy. Więcej na: http://jaklubisz.pl