Znajdź swoje zen dzięki tym inteligentnym gadżetom do medytacji

image

Jednym z najlepszych sposobów radzenia sobie ze stresem jest powitanie każdego dnia z jasnym, zrelaksowanym umysłem poprzez praktyki takie jak medytacja i głębokie oddychanie. I aby pomóc ci robić te rzeczy, zaokrąglamy w górę umysł i medytacyjne gadżety, które ułatwiają ci osiągnięcie stanu zen. Ponieważ wszyscy możemy potrzebować więcej spokoju podczas naszych dni.

Zaczynamy dziesięć tygodni na pozytywnej nucie z najlepszymi gadżetami myślowymi i medytacyjnymi, które możesz wykorzystać, aby zrelaksować swój umysł. Możesz dosłownie trenować swój mózg do życia na wirtualnej wyspie lub wykonywać proste ćwiczenia głębokiego oddychania do pracy nad swoim rytmem. Tak czy inaczej, twój mózg będzie ci dziękował każdej rance przed rozpoczęciem dnia.

Od inteligentnych podkładek do aktywnych poduszek chłodzących, ta lista ma wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć od zrelaksowanego umysłu. Biorąc pod uwagę tempo, w jakim biegniemy w domu lub w pracy, na pewno trzeba wziąć to zanurzenie i po prostu się zrelaksować.

Feelmore Labs Pałąk regulujący naprężenia w zatoce Feelmore Labs

Znajdź swoje zen z Feelmore Labs Cove Stress Regulating Neckband. Ta opaska na szyję zwiększa Twoją zdolność do redukcji stresu i może pomóc Ci poprawić sen. Jego nowoczesny czarny wygląd pasuje do Two uszu, dzięki czemu nie będzie Ci przeszkadzał przez cały dzień. A delikatne wibracje naśladują reakcję Twojego mózgu na uczucie afektywnego dotyku, regulując Two stres.

Muza 2 Medytacyjna Opaska na głowę

Kolejnym z naszych wielkich gadżetów umysłowych i medytacyjnych jest opaska na głowę Muse 2 Medytacja. Kiedy założysz tę opaskę podczas praktyki medytacyjnej, otrzymasz informację zwrotną na żywo o aktywności mózgu, ruchach ciała, technice oddychania i częstości akcji serca. Ta opaska da ci nawet wskazówki, jak poprawić swoje oddychanie, aby walczyć ze stresem. Co więcej, opaska na głowę odtwarza odgłosy pogody, aby pokazać, jak się czujesz.

Ebbb Therapeutics ComfortBand Sleep Eye Mask

Jeśli uzyskanie dobrego snu jest dla Ciebie walką, to powinieneś sprawdzić Ebb Therapeutics ComfortBand Sleep Eye Mask. Ta maska pod oczy posiada regulację temperatury, aby ułatwić Ci sen w nocy. Możesz wybrać spośród dziesięciu ustawień temperatury, które możesz zaprogramować tak, aby zmieniały się przez całą noc. Możesz więc ustawić ją tak, aby ogrzewała się podczas snu i ochładzała się w godzinach porannych, aby obudzić się orzeźwiona.

Poduszka chłodząca Moona Active Cooling Pillow Pad

Wspominaliśmy już wcześniej o tym produkcie, ale Moona Active Cooling Pillow Pad jest (dosłownie) zbyt fajna, by się nią nie podzielić. Ponieważ niektórzy ludzie po prostu śpią trochę za ciepło. Jest to jeden z naszych inteligentnych i medytacyjnych gadżetów, który wykorzystuje aktywny system termoregulacji, aby utrzymać poduszkę w chłodzie przez całą noc. To jak wsadzenie poszewki do lodówki, ale nigdy nie traci ona zimna. Pożegnaj się z nocnymi potami i gorącymi przebłyskami na dobre z tym produktem.

System spania All-in-One Restore Hatch Restore

Chcesz wymienić lampę nocną? Hatch Restore All-in-One Sleep System łączy w sobie kojące dźwięki, światło do czytania i alarm świetlny, który pomaga Ci w naturalny sposób podnieść się. To mniej uciążliwy sposób, aby zasnąć i obudzić się rano, co pomoże Ci spokojnie powitać dzień. Co więcej, ten gadżet jest wyposażony w biały szum i odgłosy wody, które pomogą Ci odpłynąć.

Trener Medytacji Podstawowej

Kolejnym z naszych mentalnych i medytacyjnych gadżetów, które pomogą Ci udoskonalić Twoją praktykę medytacyjną jest Trener Medytacji Podstawowej. Urządzenie do śledzenia historii twoj medytacji, informujące cię o twoich postępach. Posiada również wbudowany czujnik EKG oraz kilka prowadzonych ćwiczeń medytacyjnych. Dodatkowo, to piękne kuliste urządzenie jest wykonane z czerwonego drewna i zapewnia naturalny wygląd, pomagając Ci połączyć się z ziemią.

NeoRytm Neurostymulacja Wellness Opaska na głowę

Wystarczy dotknąć opaski NeoRytm Neurostymulacji Wellness, a będziesz spać lepiej, poprawisz swój nastrój i poczujesz się bardziej energicznie. Gest kontrolowany, ten gadżet jest taki, którego możesz używać bez zatrzymywania się, aby naciskać dowolne przyciski lub regulować ustawienia. NeoRytm działa z pięcioma cewkami stymulującymi cały obszar mózgu i wykorzystuje zarówno częstotliwości dominujące jak i towarzyszące, które pomagają zsynchronizować Twój mózg. Jest to gadżet, który może pomóc Ci się uspokoić w ciągu zaledwie ośmiu minut.

Neurostymulacja unoszona Osobisty stymulator mózgu

Liftid Neurostymulation Osobisty Stymulator Mózgu jest kolejnym z naszych gadżetów umysłowych i medytacyjnych. Urządzenie do wykorzystania technologii tDCS do dostarczania łagodnego prądu elektrycznego do dwóch określonych obszarów mózgu i jest bezpieczniejszą alternatywą dla kofeiny, cukru i innych wzmacniaczy wydajności. Zyskaj przewagę nad wszystkimi innymi, gdy będziesz nosić ten gadżet, co pomoże Ci zachować czujność. Wreszcie, aby nosić jest stylowy i lekki, więc można nawet zabrać go do biura, gdy trzeba być na szczycie swojej gry.

Dreem 2 Opaska na głowę do monitorowania snu

Obserwuj swoją nocną aktywność mózgu za pomocą opaski Dreem 2 Sleep-Monitoring Headband. Ten użyteczny gadżet będzie monitorować Twój ruch i tętno za pomocą przednich i tylnych czujników EEG. Ten monitor może nawet pomóc Ci szybciej odpłynąć z jego funkcji audio, takich jak atmosfera, medytacja, poznawanie i technika oddychania. Co najlepsze, ta opaska pomoże Ci naturalnie wzrosnąć, ponieważ wybierze czas przebudzenia, gdy twój sen jest najlżejszy.

NerwSpa Neuropatia obwodowa Masażer

Jeśli cierpisz na ból nerwów, masażer Nerwów Obwodowy Neuropatia Obwodowa Massager jest właśnie tym, czego szukasz. Wygląda jak spa stóp, ale w rzeczywistości jest to o wiele więcej. Ten gadżet pomaga złagodzić uczucie pieczenia, drętwienia i bólu w rękach i stopach. Jest to ból związany z uszkodzonymi nerwami, który NerveSpa może pomóc naprawić. Już po 30-minutowym masażu, Twój ból i dyskomfort zostaną złagodzone.

Mamy nadzieję, że podobała Ci się ta lista gadżetów umysłowych i medytacyjnych, które pomogą Ci znaleźć Twoje zen.