Najlepsze oferty kamer na lato 2020

image

Być może chcesz wymienić swój dotychczasowy aparat fotograficzny, lub postanowiłeś wziąć udział w kursie fotograficznym online i chcesz poćwiczyć z aparatem. Ponadto, teraz, gdy w Wielkiej Brytanii zaczyna się upraszczać zamknięcie, możesz w końcu robić te (społecznie zdystansowane!) zdjęcia na zewnątrz. Cokolwiek to jest, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci znaleźć wiele rzeczy w aparacie fotograficznym tego lata.

Uczestniczy w nim wielu brytyjskich detalistów, w tym sklepy specjalistyczne, takie jak Jessops, Park Cameras i WEX.

John Lewis, Very, Argos, Currys PC World często oferują stałe zniżki na aparaty fotograficzne, wraz z Amazonką, gdzie można otrzymać bezpłatną dostawę następnego dnia z członkostwem Prime.

Poniżej znajdują się niektóre z naszych ulubionych ofert w tej chwili.

Najlepsze oferty kamer latem 2020 r.
Są to jedne z najlepszych obecnie ofert na rynku aparatów fotograficznych w największych brytyjskich sklepach detalicznych.

1. Park Cameras ma kilka doskonałych zniżek i ofert w całej gamie produktów. To wygodnie prowadzi podręczną listę swoich kodów voucherów na tej stronie. 

2. Jessops Camera i Lens posiada cały szereg zniżek na niektóre z największych marek aparatów fotograficznych w okolicy. Sprawdź również jego sekcję Clearance. 

3. Canon EOS 4000D DLSR z obiektywem i kartą pamięci 64 GB. Obecnie jest ona tańsza od modelu Curry, w którym jej cena wynosi 499 GBP. 

4. Wex w ofercie znajduje się cała gama ofert aparatów fotograficznych z setkami, które można zapisać w pakietach akcesoriów.

5. GoPro Hero8 Black zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać najlepszy materiał filmowy na swoje przygody. 

Jaki typ aparatu jest dla ciebie najlepszy?

Zakup aparatu fotograficznego nie jest tak prosty, jak się może wydawać. Istnieje wiele różnych typów aparatów fotograficznych, a nawet w obrębie każdego typu mogą istnieć ogromne różnice w jakości między nimi.

Kompaktowe aparaty fotograficzne to miejsce na początek, jeśli szukasz pułapek jakościowych w porównaniu z ofertą aparatów fotograficznych w smartfonie w niskiej cenie. Są one małe i łatwe w obsłudze, a czasami nazywane są "point-and-shoot".

Miej oko na kompaktowe aparaty fotograficzne z WiFi, które sprawiają, że przenoszenie zdjęć z aparatu na telefon, tablet lub komputer jest znacznie szybsze i stanowi miły bonus, jeśli jest wystarczająco dużo.

Aparaty Bridge oferują nieco lepszą jakość zdjęć i lepsze zbliżenie niż aparaty kompaktowe i są na ogół łatwe w użyciu, ale zazwyczaj są dużo większe. Nadal nie można zmienić obiektywu w aparacie Bridge, ale warto się zastanowić, jeśli jesteś nowy w fotografii, ale chcesz zrobić wspaniałe zdjęcia na specjalnych wakacjach, jak safari, gdy obiekty Twoich zdjęć będą daleko.

Kompaktowy aparat systemowy, czyli CSC, oferuje większą kontrolę nad zdjęciami i możliwość wymiany obiektywów, ale jest bardziej przenośny niż DSLR. Minusem jest to, że są one zazwyczaj dość drogie.

I jeszcze sama lustrzanka, która jest najczęściej wybierana przez poważnych fotografów i profesjonalistów. Otrzymasz pełną ręczną kontrolę nad zdjęciami, możliwość zmiany obiektywu i inne możliwości dostosowania, takie jak mocowanie lampy błyskowej i wiele innych.

Lustrzanka może być jednak ciężka i wymaga sporo praktyki, ale jeśli rozważasz podjęcie się fotografowania jako poważne hobby lub kariera, lustrzanka to aparat dla Ciebie.

W końcu, może zechcesz rozważyć kamerę błyskawiczną. Z dala od retrospekcji, istnieje teraz cała gama aparatów błyskawicznych i formatów wydruku, w tym także aparatów najlepszych marek, takich jak Leica i Lomography. Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych kamerach błyskawicznych, aby dowiedzieć się, czego należy szukać.