Logitech odsłania kolorowy, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier G733 Lightspeed

image

Dostępny jest również nowy, kolorowy system zawieszenia pałąka na głowę, który nada zestawowi kolorowy charakter, a także poprawi ogólny komfort podczas dłuższych sesji gry. Pałąk jest odwracalny, oferując podwójny wygląd, a dodatkowe wzory można dokupić oddzielnie, aby jeszcze bardziej spersonalizować zestaw słuchawkowy.  

"Chcieliśmy zaprojektować w pełni funkcjonalny zestaw słuchawkowy, który pozwoli ludziom pokazać swoją osobowość" - powiedziała Tiffany Beers, szefowa działu inżynierii dźwięku w firmie Logitech G. - "G733 i dostępne akcesoria robią to samo. To niezawodny, wysokiej jakości zestaw słuchawkowy do gier, który pasuje do Twojego otoczenia i umożliwia prezentowanie swojej indywidualnej ekspresji bez kompromisów technologicznych". 

Pomijając żywe kolory, G733 Lightspeed wygląda jak pełnowartościowy zestaw słuchawkowy do gier, wyposażony w odłączany mikrofon zasilany technologią Blue VOICE, sterowniki Pro-G firmy Logitech oraz obsługę dźwięku przestrzennego DTS Headphone X 2.0, która pozwala w pełni zanurzyć się w grze. Jest on również bezprzewodowy, nadając zestawowi czystszy wygląd bez skrócenia czasu reakcji dzięki opracowanej przez firmę technologii bezprzewodowej Lightspeed. 

G733 Lightspeed może być trochę drogi za £129.99, ale jeśli poważnie myślisz o grach streamingowych i wyrzeźbieniu własnego stylu, to po wydaniu we wrześniu może być warto go kupić. Będziesz mógł również odebrać myszy do gier G203 i G305 oraz klawiaturę G915 TKL w nowych opcjach kolorystycznych, gdy kolekcja zostanie wydana w przyszłym miesiącu. 

Jeśli nie możesz się doczekać, aby uaktualnić swoją konfigurację, mamy własny wybór najlepszego zestawu słuchawkowego do gier, najlepszej klawiatury do gier i najlepszej myszy do gier, aby pomóc Ci w grze.