Najlepsze hulajnogi elektryczne na lato 2020

image

W świecie, w którym wszystko staje się elektryczne, było tylko kwestią czasu, zanim ten skromny kopacz dołączy do elektro-rewolucji. Elektryczne hulajnogi zyskały w ostatnich latach na popularności, oferując ludziom przyjazny dla środowiska sposób dojazdu do pracy w zatłoczonych miastach, a jednocześnie będąc bezpociową alternatywą dla rowerów.

Problem polega na tym, że mogą być one drogie, jeśli nie wiesz gdzie szukać, a niektórzy chwalą się ceną ponad 1000 funtów w Wielkiej Brytanii. Ale, jak większość produktów na rynku, są transakcje, które można mieć, i można potencjalnie zaoszczędzić pakiet.  

Wykorzystaliśmy nasze doświadczenie, aby przeszukać sieć i znaleźć najlepsze dostępne obecnie oferty hulajnóg elektrycznych - nie tylko te, które dobrze wyglądają na powierzchni.

Oprócz naszego wyboru najlepszych ofert powyżej, polecamy mieć oko na Amazon dla wielkich ofert hulajnóg elektrycznych, a jeśli nie masz nic przeciwko importowaniu z zagranicy, Gearbest jest kolejną świetną opcją.
Jednym z najbardziej popularnych obecnie hulajnóg elektrycznych jest Xiaomi M365. Jest znacznie tańszy od wielu zagranicznych rywali, niektóre z nich mogą kosztować znacznie ponad 1000 funtów, a także oferuje doskonałą mieszankę niezawodności i stosunku jakości do ceny, przy maksymalnej prędkości 15mph i zasięgu 18,6 mili.

Na rynku jest wiele innych hulajnogów elektrycznych, ale głównym problemem jest to, że w przeciwieństwie do większości krajów, jazda na hulajnodze elektrycznej po publicznych chodnikach i drogach w Wielkiej Brytanii jest nielegalna pomimo prób wypożyczania systemów e-scooterów na żywo - można z nich korzystać tylko na terenie prywatnym. Więcej informacji na temat prawa brytyjskiego znajduje się w naszym przewodniku po zakupie hulajnóg elektrycznych i zalecamy przeczytanie go przed rozpoczęciem jazdy.

Ograniczenia w użytkowaniu w Wielkiej Brytanii oznaczają, że wielu dużych detalistów po prostu nie ma ich w magazynach, co sprawia, że transakcje są znacznie trudniejsze do znalezienia. W takich sytuacjach najłatwiej jest udać się do dedykowanego specjalisty ds. outdooru, jak te wymienione powyżej, lub zaimportować go z Chin przez takie strony jak Gearbest. Należy tylko ostrzec, że zakup z Chin sprawi, że bardzo trudno będzie wrócić, jeśli będziesz potrzebował jakiejkolwiek naprawy.

Jeśli masz serce ustawione na hulajnogi elektryczne i chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, to są najlepsze oferty, jakie znaleźliśmy online.

Najlepsze oferty na hulajnogi elektryczne

1. Kugoo Kirin S1 oferuje połączenie silnika o mocy 350W, 8,5-calowych opon bez powietrza, zasięg 25 km i podwójny układ hamulcowy.

2. electriQ Active Electric Scooter 15 milowy zasięg i 15 milowa prędkość maksymalna electriQ Active powinny być idealne dla większości zawodników. Znajdziesz tu również opony 8.5-calowe z wypełnieniem pneumatycznym, które powinny zapewniać płynniejszą jazdę niż ich odpowiedniki na pełnych kołach.  

3. Ninebot Segway ES2 Electric Scooter Ninebot ES2 jest podobny do popularnego M365 Xiaomi na wiele sposobów, ale oferuje kilka kluczowych różnic, które sprawiają, że jest wart nieco więcej pieniędzy. Masz do dyspozycji oświetlenie LED, które rozjaśnia drogę podczas jazdy w ciemnościach, wodoodporność IP54 i zgrabną konstrukcję wraz z aplikacją towarzyszącą, która rozszerza funkcjonalność o blokadę jednym dotknięciem i opcje tempomatu. 

4. Turboant X7 Electric Scooter to sprytny mały skuter elektryczny, oferujący odłączany akumulator i potrójny mechanizm hamowania dla lepszej jazdy. Obecnie ma 150 dolarów wyłączony i statki do Wielkiej Brytanii z Niemiec w ciągu zaledwie kilku dni.