Nowy elektryczny rower składany GoCycle 2020 GX teraz bardziej wyrafinowany

image

Kolejną nowością jest to, że nowy GX odziedziczy przedni widelec po rowerze GXi, który, jak mówi GoCycle, sprawia, że jazda jest bardziej komfortowa i oferuje większą dynamikę. Jest to możliwe dzięki ulepszonej konstrukcji, która zmienia kształt.

Jest również nieco lżejszy, a w połączeniu z ulepszeniami pozwala na zmniejszenie wagi o 300g. Przy wadze 17,5 kg, nie może być jednak najlżejszym składanym rowerem elektrycznym. Trochę rozczarowujące jest również to, że nie widziano w nim wbudowanych świateł jako jednej z aktualizacji: dla tych, którzy nadal będą musieli jeździć na GXi.

Przegląd GoCycle GX

Mimo to, dzięki opatentowanemu przez GoCycle silnikowi z przednią piastą, który posiada również elektroniczną kontrolę trakcji, a także osłonięty łańcuch i układ przekładni, nadal wygląda na solidny wybór, jeśli szukasz luksusowego roweru elektrycznego.

Cena pozostaje taka sama jak poprzednio: £2899 / $3299, a teraz możesz zamówić w niebieskim, matowym czarnym lub białym.

Kup GX-a od GoCycle

Założyciel i projektant GoCycle GX, Richard Thorpe, powiedział: "Pandemia COVID-19 spowodowała, że coraz więcej osób zdaje sobie sprawę ze swoich korzyści dla zdrowszego, mądrzejszego i bardziej zrównoważonego stylu życia. Rządy na całym świecie stawiają na pierwszym miejscu jazdę na rowerze i zwiększają bezpieczeństwo nowych rowerzystów, którzy mogą wsiąść na dwa koła. Nigdy nie było lepszego momentu, aby zostawić swój samochód za sobą i rozpocząć elektryczną podróż na dwóch kółkach!".

Jeśli potrzebujesz czegoś odpowiedniego dla mniejszego budżetu, sprawdź nasze zalecenia dotyczące najlepszych rowerów elektrycznych.