Najlepsze aplikacje AR do wypróbowania na iOS 11

image

Od momentu wprowadzenia przez Apple aktualizacji wersji iOS 11 dla użytkowników iPhone'ów i iPadów, odkryto wspaniałe nowe funkcje, które do tej pory przynoszą korzyści użytkownikom. Jednak wśród tych emocji, najbardziej przełomową cechą jest zdolność urządzeń Apple z chipem A9 i później do udanej integracji z aplikacjami Augmented Reality. Jest to możliwe dzięki opracowanej przez Apple platformie ARKit.

Platforma ARKit została wprowadzona w czerwcu 2017 roku i od tego czasu odbyło się wiele imponujących wystaw AR App-demos od deweloperów. Kategorie AR obejmują gry, aplikacje edukacyjne, kreatywne zastosowania, nawigację w świecie rzeczywistym, a obecnie jest oczywiste, że z AR ma nadejść więcej. Ponadto, zaktualizowany App-Store z iOS 11 ma kilka bardzo ekscytujących, wartych obejrzenia aplikacji AR na pokładzie. Ważne jest również, aby wspomnieć, że nadal istnieją pewne fajne AR Apps nie są jeszcze dostępne w App-store, ale to nie powstrzyma nas przed patrząc na te dostępne. Poniżej znajdują się niektóre z najlepszych i najbardziej lubianych aplikacji AR, które należy dać spróbować.

1. Holo

Holo, to aplikacja AR skategoryzowane w kategorii zabawa/kreatywne w sklepie App Store. Aplikacja pozwala na dostosowanie-twórz najbardziej preferowanych hologramów, aby dodać do swojej kolekcji multimediów. Jeśli to jest gorączkowy dla Ciebie, aplikacja nadal daje możliwość przeglądania Holo najlepszą kolekcję oryginalnych znaków i zwierząt.

2. ARise

Skategoryzowane w ramach gier, ARise jest AR gra logiczna, która ma graczy odkryć i znaleźć pęknięcia poprzez złudzenia optyczne. Aplikacja ma unikalne doświadczenie oparte na perspektywie. Z pomocą zdolności AR urządzenia, pozwala celować magiczne połączenia i wyrównać je, aby utworzyć ścieżki. Pomimo swoich wymagań sprzętowych przy instalacji, ARise, jest najlepszą wciągającą grą logiczną tam jest.

3. IKEA Place

IKEA Place jest aplikacją AR skategoryzowaną pod narzędzia i zakupy. Aplikacja okazała się być bardzo przydatna dla szczęśliwych użytkowników, którzy mieli okazję wykorzystać ją podczas sprawdzania produktów IKEA. Aplikacja AR daje Ci swobodę wypróbowania szerokiej gamy produktów IKEA przed podjęciem decyzji, który z nich kupić. IKEA pozwala na wirtualne umieszczenie swoich produktów w przestrzeni domowej, umożliwiając Ci poznanie ich przed zakupem. Ucieszy Cię fakt, że aplikacja posiada zarówno możliwości 3D, jak i 2D podczas próbowania produktów IKEA.

4. JigSpace

Wielu użytkowników często ma tendencję do mylenia JigSpace z Wikipedią. I choć może to brzmieć jak AR-owa ewolucja Wikipedii, slogan JigSpace brzmi: "zdobywamy lepszą wiedzę w 3D, czyli tak, jak działa prawdziwy świat". Skategoryzowany w ramach edukacji, JigSpace oferuje platformę do projektowania, tworzenia z pierwszej ręki interaktywnych, trójwymiarowych informacji na temat wszystkiego, co istnieje. Aplikacja AR została stworzona, aby dostarczyć odpowiedzi na prawie wszystko, o co można kiedykolwiek zapytać. Jak to jest obsługiwane? Co sprawia, że to działa w ten sposób? JigSpace serwuje Ci odpowiedzi na te pytania na srebrnym talerzu natychmiast. Z tą aplikacją, wszystkie swoje ciekawość, wyobraźnia i pytania zostaną rozwiązane do Twojej satysfakcji.

To tyle AR na dziś.