Najlepsze narzędzia do stylizacji włosów na lato 2020

image

To GHD w tej chwili, z kilkoma pęknięciami na narzędzia do prostowania i curlingu, a także suszarki do włosów.

Twoje włosy mogą nie wyglądać teraz najlepiej, a fryzjerzy wciąż są poza zasięgiem. Ale możemy pomóc Ci przygotować się do wyjścia i stawić czoła światu ponownie.

Najlepsze oferty są obecnie na produkty GHD i warto powiedzieć, że jeśli sklep internetowy GHD sprzedał się z przedmiotu, który chcesz, możesz mieć trochę szczęścia w John Lewis lub Selfridges.

Gdzie można znaleźć oferty stylizacji włosów

Podobnie jak w przypadku wielu produktów elektrycznych, sklepy mogą sprawiać wrażenie, że dostajesz bardzo dużo, porównując ich aktualną cenę sprzedaży do wysokiego RRP. Zalecana cena detaliczna danego artykułu nie zawsze odzwierciedla jego wartość, ponieważ z czasem może ulec dewaluacji. Dobre oferty są zazwyczaj dyskontowane w porównaniu z aktualnymi cenami na konkurencyjnych stronach.

Warto również wziąć pod uwagę wartość punktów z kart lojalnościowych. Jeśli posiadasz kartę lojalnościową w którymś ze sklepów z branży kosmetycznej (np. Boots lub Superdrug), warto sprawdzić, jakie są ich oferty, ponieważ możesz zdobyć wiele punktów przy zakupie większego przedmiotu, np. produktu do stylizacji włosów.

Prostownice

Chociaż wyrażenie "im gorętsza tym lepsza" może mieć zastosowanie do wielu rzeczy w życiu, prostownice niekoniecznie należą do nich. Oryginalne prostownice GHD nagrzewają się do temperatury 185°C (365°F), która według firmy jest optymalną temperaturą do prostowania. Jednak większość prostownic ma teraz wiele opcji temperaturowych. Na przykład prostownica Dyson Corrale ma trzy ustawienia temperatury: 165°C (330°F), 185°C (365°F) i 210°C (410°F).

Dobrze jest zwrócić uwagę na szereg ustawień, ponieważ im więcej ciepła używasz na włosach, tym większe są ich uszkodzenia. Szeroki wachlarz ustawień pozwoli Ci wybrać łagodniejszą opcję, gdy chcesz po prostu przepuścić przez nią prostownicę, aby wygładzić włosy i pozbyć się puszystych włosów.

Mówiąc o rozmrażaniu, przy zakupie należy wziąć pod uwagę materiał, z którego wykonane są płyty prostujące. Tytanowe płytki są dobrym wyborem dla grubych, szorstkich włosów, ale mogą powodować uszkodzenia delikatnych włosów.

Płytki ceramiczne mogą być najlepsze dla włosów cienkich lub latających. Jeżeli Twoje włosy są uszkodzone w wyniku farbowania lub innych zabiegów, poszukaj płytek z efektem turmalinu lub jonowym, które pomogą uszczelnić łodygę włosa i zapobiegną puszeniu się włosów.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, co się tam dzieje, zapoznaj się z naszą ofertą najlepszych prostownic, aby zobaczyć, co oceniamy.

Suszarki do włosów

Pierwszą rzeczą do rozważenia jest moc. Niższa moc oznacza dłuższy czas schnięcia. Przeciętna moc suszarki do włosów to 1500 W, 1800-1 850 jest dobra, a co więcej, zmierza ona w kierunku profesjonalnej jakości (która może osiągnąć nawet 3600 W).

Podobnie jak w przypadku prostownic, można teraz kupić suszarki tytanowe, ceramiczne i turmalinowe lub jonowe. Są one najlepsze dla włosów grubych, cienkich i suchych oraz odpowiednio dla włosów kręconych i zniszczonych.

Fajne ujęcie to często nieużywana funkcja, która pomaga ustawić styl. Inne dodatkowe funkcje suszarki do włosów, na które warto zwrócić uwagę, to dysza do prostego suszenia włosów (upewnij się, że używasz do tego celu szczotki beczkowej) lub dyfuzor do włosów kręconych.

Jeśli szukasz rekomendacji, Dyson Supersonic jest jednym z naszych ulubionych: przeczytaj naszą pełną recenzję.

Lokówki

Lokówki zazwyczaj dzielą się na dwie kategorie: różdżki, które nie mają zacisku, i żelazka lub szczypce, które mają. Różdżką owija się włosy wokół niej samemu. Powinna ona nagrzewać się szybciej niż szczypce. Ale szczypce prawdopodobnie dadzą Ci gładsze, bardziej błyszczące wykończenie.

Grubość i kształt beczki będzie miał wpływ na rodzaj lokówki, z którą się kończy. Grubsze beczki oznaczają większe, bardziej miękkie loki.

Jeżeli lokówka i niebezpieczeństwo poparzenia palców są zbyt duże, możesz wypróbować automatyczną lokówkę, która w zasadzie polega po prostu na włożeniu fragmentu włosów do urządzenia i pozwoleniu mu wykonać ciężką pracę. Jedyną wadą tych produktów jest to, że nie będziesz miała dużej kontroli nad efektem końcowym, a ich cena może być nieco wyższa.

Wesołej stylizacji!