Sposoby na ochronę Twojego 1000 dolarów, iPhone X

image

Może być wymawiane jako iPhone dziesięć, ale X może równie dobrze oznaczać drogie. Wykonany w całości ze szkła iPhone X powinien być chroniony, nawet jeśli oznacza to rezygnację z eleganckiej estetyki, jaką ma do zaoferowania. Chyba że X w Twoim iPhonie X oznacza dziesięć, wtedy nie musisz się martwić. Tak czy inaczej, sposób obchodzenia się z jubileuszowym telefonem powinien zapewnić minimalizację szkód, ponieważ koszty naprawy mogą wynieść tyle, co zakup nowego telefonu zamiast. Chociaż inne naprawy mogą być tanie, to w rzeczywistości taniej jest chronić swoje urządzenie w pierwszej kolejności.

Używaj wytrzymałego etui ochronnego

Wszyscy możecie się zgodzić, że iPhone X nie jest żadnym telefonem, który powinien być ubrany. Ale jeśli masz odpowiednią obudowę, możesz nadal zachować jego stylową estetykę, a także dodać mu więcej elegancji. Istnieje wiele czynników, które powinieneś wziąć pod uwagę przy wyborze etui dla swojego drogiego iPhone'a 10. W zależności od preferencji, etui powinno być wytrzymałe, jakoś smukłe, aby umożliwić efektywne ładowanie bezprzewodowe, dodatkowo wyściełane w miejscach narażonych na stłuczenia, czyli na końcach, i powinno być podniesione z przodu, aby zapewnić dodatkową ochronę ekranu. Etui na pewno powinno też cechować się pewną estetyką. Dla takiego przypadku, udać się do rzeźbione dla niektórych z najbardziej unikalnych i niesamowitych przypadkach drewna będzie kiedykolwiek zobaczyć. Przed shrug off pomysł posiadania przypadku, wystarczy pamiętać, roztrzaskane tylne szkło będzie wymagać, aby zastąpić całą obudowę telefonu, podobnie jak uzyskanie nowego. Możesz nigdy nie wiedzieć, kiedy grawitacja przepływa wokół ciebie.

Kup ochraniacz ekranu

Odporny na zarysowania wyświetlacz OLED nie jest odporny na upadki i pęknięcia. Czy wiesz, że Apple pobiera opłatę 279 dolarów za samą parę ekranów? Cóż, można uniknąć, że przez uzyskanie 10 dolarów ochraniacz ekranu. Przynajmniej nie będzie cierpieć wiele pęknięć, gdy iPhone X slams facedown na ziemi lub innej twardej powierzchni. Uderzenie będzie absorbowane przez ochraniacz. Jak mówi stare przysłowie, dwie głowy są lepsze niż jedna; w przypadku tego iPhone'a zmienimy to na, dwa ekrany są lepsze niż jeden. Aby uzyskać lepsze wyniki, zdecyduj się na kompatybilne z iPhone X ochraniacze ekranu z podwójnymi warstwami. Wpływają one jedynie na wyświetlacz, choć czasami można je zauważyć.

Złap się za rękę

Chcesz, aby Twój iPhone X pozostał elegancki jak po wyjęciu z pudełka? W takim razie powinieneś przechytrzyć grawitację. Ale jak powiedzieliśmy wcześniej, więcej ochrony jest lepsze. Zanim zdecydujesz się na ten sposób, możesz go połączyć z powyższymi sposobami ochrony. Uchwyt jest jednym fantastycznym akcesorium, które zapewnia, że zawsze masz do trzymania telefonu w większości czasów. Są one dostępne w różnych wzorach, a ty powinieneś szukać takiego, który odpowiada twoim preferencjom. Większość ludzi woli te, które umożliwiają sprawną obsługę telefonu, tj. jedną ręką, a jednocześnie nie przeszkadzają w bezprzewodowym ładowaniu.

Ubezpiecz się

Potraktuj tę opcję jako matkę wszelkiej ochrony. Oprócz AppleCare, który jest nieco kosztowny, można zdecydować się na polisy ubezpieczeniowe od głównych przewoźników iPhone. W większości przypadków, inne polisy ubezpieczeniowe może trochę drogie, ale w dłuższej perspektywie, jesteś ochrony 1000 dolarów smartphone z Apple. Zgodnie z ubezpieczeniem, nie będziesz musiał martwić się o naprawy ekranu i inne kosztowne wydatki. Znacie inne sposoby na ochronę iPhone'a X? Dajcie nam znać w komentarzach.